Ünlü oyuncudan grup seks itirafı

0
90

ABD'de şu sıralar en çok konuşulan filmlerin başında Spring Breakers geliyor. Filmde sömestr tatilinde bol bol para harcamak isteyen ve soygun yapan 4 genç kızın yaşadıkları anlatılıyor. İşte film hakkındaki ayrıntılar:

Yönetmen Korine, Selena Gomez ve Vanessa Hudgens'ın rol teklifini kabul etmesine şaşırmış. Çünkü bu kadar cesur sahnelerin olduğu bir filmde rol almak isteyeceklerini sanmıyormuş.

Filmin aslında Emma Roberts oynayacaktı. Ancak kadrodan çıkınca yerine Ashley Benson alındı.

Filmin yönetmen ve senaristi Harmony Korine, ilham versin diye filmi sömestr tatilinde yazdı. Bir yandan otel odasında filmi yazarken diğer yandan üniversite öğrencilerinin katıldığı partilere gitti. James Franco filmin kötü adamı Alien'ı canlandırıyor. Uyuşturucu satıcısı bir adam… Yönetmen Harmony Korine, Alien'ı lisedeyken tanıdığı bir adamdan ilham alarak yazdığını söylüyor. Ama kim olduğunu kesinlikle açıklamıyor. Yönetmen Korine film için internette de araştırma yapmış. En çok kardeşlik forumlarındaki yazıları okuyarak ve Spring Break döneminde çekilen yarı amatör porno filmleri izleyerek zaman geçirmiş. Film için kullanılan figüranların hepsi sömestr tatiline gelen öğrenciler…

 

 

Vanessa Hudgens filmin bu sahnesini şöyle anlatıyor:
" Bir sahnede hepimiz scooterların üzerindeydik ve etrafta çocuk ve büyüklerden oluşan bir hayran kitlesi vardı, bir yandan paparazziler helikopterle üstümüzden geçiyordu ve Korine “Bu tam bir çılgınlık” dedi. Aklını başından aldılar çünkü bütün bunlara alışık değil. Bırakın Harmony Korine gibi alışılmadık karakterle çalışan birisini, bu benim için bile hayli alışılmadık bir durum. Biz sette ellerinde küçük pankartlar, sokaklarda koşan kızlarız. Çok komikti; bir yandan scooterlara binerken, bağırıp küfreden insanlar. Eğer küçük çocuğunuzu 18 yaşından küçük çocukların izlememesi gereken bir filmin setine getirirseniz görecekleriniz bunlar!"

Haber vermemiş
Korine, Selena Gomez'in taciz sahnesinde Selena'ya ayrıntıları anlatmamış. Başına ne geleceğini bilmeyen Selena'nın tamamen savunmasız olmasını istemiş.