Girne’de eğlence maksimum yaşanacak

0
20

Bu akşam Almahara Culp’da Tarkan ile yaptığı çalışmalar ve besteleri ile tanınan müzik yapımcısı Ozan Çolakoğlu yer alırken, W Club’da R&B müziğinin sevilen ismi Gracious sahne alacak
Tarkan ile yaptığı çalışmalar ve bestelediği çeşitli film müzikleri ile tanınan, besteci, aranjör ve müzik yapımcısı olan Ozan Çolakoğlu ülkemizdeki hayranları ile ilk kez bu akşam Almahara Club’da buluşacak.  Kariyerine Tarkan'ın Yine Sensiz albümünün müzik direktörlüğüyle başlayan ve Aacayipsin, Ölürüm Sana, Karma (albüm), Dudu (albüm), Come Closer, Metamorfoz, Adımı Kalbine Yaz albümlerinde yapımcı ve aranjör olarak çalışan Ozan Çolakoğlu, Tarkan'la çalışmaya devam ederken Hande Yener'in Sen Yoluna Ben Yoluma ile Aşk Kadın Ruhundan Anlamıyor, Nil Karaibrahimgil'in "Tek Taşımı Kendim Aldım", Murat Boz'un Aşkı Bulamam Ben ve rock grubu Pin-Up gibi sanatçıların da albümlerinde aranjeler yapmıştı. Sertab Erener’in 2003 yılında Eurovision’da birinci olduğu "Every Way That I Can" şarkısının aranjesini yapan Ozan Çolakoğlu, yine bir hit olan Hadise'nin "Düm Tek Tek" adlı şarkısının da düzenlemesi Çolakoğlu’na ait.
R&B fırtınası esecek 
W Club’da ise bu akşam R&B müzik severlerin çok yakından tanıdığı “Gracious K”, sahne alacak.
Dünyanın her yerinde milyonların beğenisini kazanan ve özellikle “Migraine Skank” şarkısı ile gönüllerde taht kuran “Gracious K”, eğlenceyi maksimum seviyede yaşatacak.
Bu kış sezonuna yaptığı organizasyonlar ve sunduğu hizmet ile damgasını vuran W Club ile C&M Organization iş birliği ile gerçekleştirilecek olan gecede sabahın ilk ışıklarına kadar eğlence en kaliteli ve en hareketli şekilde geçecek. Resident DJ’ler Sega, Haşim Volkan ve Emrah Polat’ın setleri ile zenginleşecek.