En Üst

23 Nisan 2017

Yusuf Kaptan, “Kartal” oldu

Yusuf Kaptan, “Kartal” oldu
Haber İçi Üst

 

n Bir milyon 92 bin TL’ye mal olan Lefkoşa’daki Yusuf Kaptan Sahası Başbakan İrsen Küçük, Maliye Bakanı Ersin Tatar, Milli Eğitim, Gençlik ve Spor Bakanı Mutlu Atasayan ve Yenicami Kulübü Başkanı Kaan Kaner’in kurdeleyi kesmesi ile resmen açılmış oldu

Tonguç KOTAK

Tarihi Yusuf Kaptan Sahası dün düzenlenen törenle açılarak resmen Yenicami’ye devredildi.
Milli Eğitim, Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın katkılarıyla sentetik çim zemine dönüştürülen ve Kofalı Construction Ltd. tarafından ek işlerle birlikte yaklaşık bir milyon 92 bin TL’ye mal olan Lefkoşa’daki Yusuf Kaptan Sahası dün resmi olarak açıldı.
Başbakan İrsen Küçük tarafından dün açılan Yusuf Kaptan Sahası, Milli Eğitim, Gençlik ve Spor Bakanı Mutlu Atasayan ve Yenicami Ağdelen Spor Kulübü Başkanı Kaan Kaner arasında imzalanan protokolle, Yenicami Ağdelen Spor Kulübü’nün kullanımına verildi.
Başbakan İrsen Küçük törende yaptığı konuşmada bu sahada çok anısının olduğunu belirterek Yusuf Kaptan Sahası’nın, Yenicami Kulübü’ne hayırlı olmasını diledi.
Törende konuşan Maliye Bakanı ve Yenicami Kulübü eski başkanı Ersin Tatar da bu sahada güzel yaşadığını belirterek Yusuf Kaptan Sahası’nın iyi günlerde kullanmalarını diledi.
Milli Eğitim, Gençlik ve Spor Bakanı Mutlu Atasayan da törende Yusuf Kaptan Sahası’na 1 milyon 92 bin TL harcadıklarını belirterek hayırlı olmasını diledi.
Yenicami Kulübü Başkanı Kaan Kaner de bu tarihi sahanın kendilerine verilmesinden dolayı mutlu olduğunu belirtti.
Konuşmaların ardından tarihi Yusuf Kaptan Sahası Başbakan İrsen Küçük, Maliye Bakanı Ersin Tatar, Milli Eğitim, Gençlik ve Spor Bakanı Mutlu Atasayan ve Yenicami Kulübü Başkanı Kaan Kaner’in kurdeleyi kesmesi ile resmen açılmış oldu.

Facebook Yorumları
0
BeğenBeğen
0
MuhteşemMuhteşem
0
HahahaHahaha
0
İnanılmazİnanılmaz
0
ÜzgünÜzgün
0
KızgınKızgın
Teşekkürler!
Haber İçi Orta

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Haber İçi Alt
Powered by Maç Sonuçları & Canlı Skor Mobil

Skull King