Yıldırım: Ben artık yokum!

0
18
Yıldırım: Ben artık yokum!

Skorer.com – Şükrü Saracoğlu Stadı'nda gerçekleştirilen, Başkan Aziz Yıldırım ve Yönetim Kurulu üyelerinin katıldığı toplantı, CAS tarafından onanan 2 yıllık men cezası sonrasında sarı lacivertli kulübün yol haritasını belirlendi.

Fenerbahçe Yönetim Kurulu, Olağanüstü Genel Kurul kararı aldı… Genel Kurul, 26 Ekim 2013'te yapılacak… Bu tarihte çoğunluk sağlanamazsa kurul 2 Kasım 2013'te yapılack.

İşte Fenerbahçe'nin resmi internet sitesinden yapılan açıklama;

Fenerbahçe Spor Kulübü Yönetim Kurulu, 29.08.2013 tarihli Yönetim Kurulu Toplantısında, seçimli olağanüstü genel kurul kararı almıştır.

İlk toplantı tarihi olarak, 26 Ekim 2013 belirlenmiştir.

Tüzük gereği belirlenen ilk Olağanüstü Genel Kurul tarihinde çoğunluk sağlanamadığı takdirde ikinci toplantı 2 Kasım 2013 tarihinde yapılacaktır.

Genel Kurul toplantı gündemi, ilerleyen günlerde belirlenecek ve kamuoyu ile paylaşılacaktır.

Kararın, tüm Türkiye ve camiamıza hayırlı olmasını dileriz.

Mehmet Demirkol'dan Fenerbahçe'nin seçime gitme kararını yorumladı

Fenerbahçe'nin olağanüstü seçim kararı almasının hemen ardından NTV Spor canlı yayınına katılan Mehmet Demirkol, "Beklenen bir karardı. Esas beklenen Aziz Yıldırım ya da onun göstereceği birisi mi aday olacak? O zamana kadar yargı süreci tamamlanır mı tamamlanmaz mı bilinmez. Şuan herkes bunun peşinde Aziz Yıldırım katılabilecek mi? Birisini işaret edecek mi? Herkes aslında bunu merak ediyor.

Aziz Yıldırım Olağanüstü Genel Kurul'a gidilebileceğini daha önceden belli etmişti!

Af getireceğini söylemişti yasaklı olanlara. Yeni bir durum var artık Fenerbahçe'de ama bugünden sonra neler olacak bilmiyorum çatlak sesler yükseldi. Aziz Yıldırım bu işin işinde olacağım derse çıkacak adaylar farklı olmayacağım derse çıkacak adamlar farklı o yüzden bekleyip görmek en iyisi." diye konuştu.