En Üst

23 Nisan 2017

Sneijder’dan özeleştiri

Sneijder’dan özeleştiri
Haber İçi Üst

Kendisi açısından sezonun çok iyi geçmediğini belirten Hollandalı, "Bu sezon benim için 'sallantıda' geçti. İlk olarak Inter ile ilk yarıda yaşananlar, sonrasında da ikinci yarı benim için kolay olmadı. Galatasaray'da beklentiler çok yüksekti ve dürüst olmak gerekirse, başım dik olarak yola devam ettim" ifadelerini kullandı.

"G.SARAY'DA ÇABUCAK PARLAMAK İSTEDİM"

Galatasaray'da geçirdiği günleri değerlendiren Sneijder, "Galatasaray'da çabucak parlamak istedim, fakat 4 aylık maç eksiği sonrasında 90 dakika için hiçbir zaman fit olamadım. Bu İstanbul'da beni kırdı. Kupayı aldık, bizim için iyi bir 'tatlı' oldu bu, ancak menünün tamamının tadı çok da iyi olmadı. Eğer bir şey yapmak istiyorsam, artık yüksek seviyeye adım atmam gerekecek" diye konuştu.

"BAZEN ESKİ SEVİYEME DÖNÜYORUM"
Eski günlerine dönmek istediğini vurgulayan başarılı orta saha, "Ben seviyeden bahsederken, bir takım için çok kritik işlere imza atmaktan bahsediyorum. Mesela Inter ile 2010 yılında yaptığım gibi. Bu da üst düzey işler yaptığım son sezon oldu. Ancak bazen eski seviyeme dönüyorum. Bu da uzun sürmüyor, ben kendimi biliyorum" dedi.

"GÜVENİN KARŞILIĞINI HENÜZ VEREMEDİM"
Milli Takım'da hocası Louis van Gaal'e borçlu olduğunu söyleyen yıldız futbolcu, "Artık daha zor olması daha yaşlı olduğumdan mı kaynaklanıyor? Açıkcası 29 yaşındayım ve bu 'yaş' problemine daha girmedim. Tabii ki 22-23 de değilim. Kendime bir amaç belirleyip, onurumla mücadele ederek ona doğru gitmeye uğraşıyorum. Bu sene Milli Takım'da 10. yılım olacak. Hoca beni kaptan yaptı, güvenini gösterdi ve bu güvenin karşılığını ben henüz veremedim. Çok fazla hırslıyım bu konuda" diyerek konuşmasını sonlandırdı.

Facebook Yorumları
0
BeğenBeğen
0
MuhteşemMuhteşem
0
HahahaHahaha
0
İnanılmazİnanılmaz
0
ÜzgünÜzgün
0
KızgınKızgın
Teşekkürler!
Haber İçi Orta

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Haber İçi Alt
Powered by Maç Sonuçları & Canlı Skor Mobil

Skull King