Gövde gösterisi

18 Ağustos 2017 Cuma | 15:41

Binatlı daha önceden anlaşmaya vardığı 6 yerli futbolcuya dün KTFF’de imza attırdı

Kıbrıs Town Houses

2 BONSERVİSLİ, 4 KİRALIK:

Sarı yeşilliler, Yenicami’den tecrübeli stoper Erbay Bertiz’i serbest transfer hakkıyla kadroya katarken kaleci Yusuf Yontar, sol bek Çağdaş Arslan ve genç orta saha Reşit Erişik’i ise 1 yıllığına kiraladı. Başarılı kanat oyuncusu Murat Gertik, Türk Ocağı’ndan bonservisiyle alınırken genç oyuncu Kemal Çerkez ise Bostancı Bağcıl’dan 1 yıllık kiralık kadroya dahil edildi

 

Süper Lig’in Güzelyurt temsilcisi Binatlı kadrosuna kattığı 6 yerli futbolcuya dün imza attırarak gövde gösterisi yaptı.

Ligde geçtiğimiz sezon beklenen performansın altından kalan yeni sezonda daha güçlü bir kadro ile zirve mücadelesi vermek isteyen Binatlı, transferde imza şov yaptı.

Daha önceden anlaşmaya varılan futbolcular Erbay Bertiz, Yusuf Yontar, Çağdaş Arslan, Reşit Erişik, Murat Gertik ve Kamil Çerkez, dün Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu’nda gerçeklen törende formaları giyerek kendilerini Binatlı’ya bağlayan imzaları attı.

Güzelyurt ekibi, Yenicami’den tecrübeli stoper Erbay Bertiz’i serbest transfer hakkıyla kadroya katarken kaleci Yusuf Yontar, sol bek Çağdaş Arslan ve genç orta saha Reşit Erişik’i ise 1 yıllığına kiraladı.

Öte yandan başarılı kanat oyuncusu Murat Gertik, Türk Ocağı’ndan bonservisiyle alınırken genç oyuncu Kemal Çerkez ise Bostancı Bağcıl’dan 1 yıllık kiralık kadroya dahil edildi.