En Üst

26 Nisan 2017

Beşiktaş’a transferi açıklandı!

Beşiktaş’a transferi açıklandı!
Haber İçi Üst

Bülent Uygun, bu sabah Celal Doğan Tesisleri'nde basın toplantısı düzenledi. İlk olarak takım kaptanları Serdar Kurtuluş'un transferi hakkında bilgi veren Bülent Uygun, şunları söyledi:

"1.5 MİLYON EURO VE HASAN TÜRK'Ü ALDIK"

"Serdar Kurtuluş, 1 milyon 500 bin euro ve Beşiktaş'ın vereceği Hasan Türk karşılığında siyah beyazlı takıma transfer oldu. Hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Kulübümüzle 1 yıllık anlaşması bulunan Cenk Tosun'un sözleşmesini 3 yıl daha uzatmak istiyoruz. Cenk'le bu konuda görüştük. Cenk Tosun'un yine kulübün menfaatleri doğrultusunda başka bir takıma transfer olma ihtimali var."

"İTALYA'DA KAMPA GİRİYORUZ"

Bülent Uygun, yeni sezon hazırlıkları için hafta sonundae İtalya'da kampa gireceklerini de belirtti. Takımında sakat olan Yasin, Muhammed ve Ekrem'in iyileşmesinin sevindirici olduğunu vurgulayan Bülent Uygun, şöyle devam etti:

"SERDAR'IN YERİNE 2 FUTBOLCUM VAR"

"Ben bu 3 oyuncumu, yeni bir transfer olarak görüyorum. Yapacağımız hazırlık maçlarından sonra eksiklik gördüğümüz noktalara transfer yapabiliriz. Çok mücadeleci bir kadroya sahibiz. Önümüzdeki dönemde daha iyi yerlerde olacağımıza inanıyorum. Serdar'ı yerini Ekrem Dağ veya Binya ile doldurmaya çalışacağız veya bu alana başka bir transfer yapmamız mümkün olabilir"

Facebook Yorumları
0
BeğenBeğen
0
MuhteşemMuhteşem
0
HahahaHahaha
0
İnanılmazİnanılmaz
0
ÜzgünÜzgün
0
KızgınKızgın
Teşekkürler!
Haber İçi Orta

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Haber İçi Alt
Powered by Maç Sonuçları & Canlı Skor Mobil

Skull King