Altınör kolları sıvadı

0
27
Altınör kolları sıvadı

Süper Lig’de şampiyonluğu hedefleyen K. Kaymaklı takımı Yenicami’de kiralık olarak oynayan Ocak futbolcusu Tansel ile ilgilenirken, 1. Lig’in köklü kulüplerinden Gönyeli de Düzkaya’da kiralık oynayan Aksel’i takibe aldı

Coşkun KUTAY
 
Girne bölgesi takımlarından Türk Ocağı’nın olağan genel kurulu, geçtiğimiz günlerde kulüp lokalinde yapıldı ve başkanlık için tek aday olan eş başkan Fahri Altınör başkanlığa seçildi. T. Ocağı’nda yönetim kurulu kadrosu ilerleyen günlerde açıklanacak. Altınör’ün ekibinde eski yönetimde görev almış olan Hasan Saltuğ, Ahmet Arslan ve Şeref Çeliktaşlılar’ın da bulunacağını dile getirdi. Fahri Altınör bu çerçevede Özgün Özün ve Kemal Pars’ın asbaşkanlık görevini yürüteceklerini söyledi.

Altınör,  Dedekorkut ile görüştü

Altınör, yapılacak işler arasındaki önceliğin, yönetimle uyum içerisinde çalışacak ve mücadele gücü yüksek disiplinli bir takım yaratacak olan teknik ekibin tespit edilmesi olduğunu dile getirdi.
Başkan Altınör, bu düşünce çerçevesinde ilk olarak teknik direktör Ahmet Dedekorkut ile görüştü ve takımı ile ilgili karşılıklı görüş alış-verişinde bulunuldu.

Kaymaklı, Tansel ile ilgileniyor

Küçük Kaymaklı takımı, 2012-13 sezonunda Yenicami takımında kiralık olarak oynayan forvet oyuncusu Tansel’in durumu ile ilgili Ocak camiasında “araştırma” yapıyor.
Transfer faaliyetlerine teknik ekibin belirlenmesinden sonra başlanacağını belirten Başkan Altınör, bu nedenle şu anda oyuncularını alıp-satma gibi niyetlerinin olmadığını söyledi. Altınör ayrıca bu prensip kararlarına, başka kulüplerde oynayan kiralık futbolcularının da dahil olduğunu vurguladı.

Aksel’e, Gönyeli talip

2012-13 futbol sezonunda Düzkaya takımında kiralık olarak oynayan Aksel Kaptanoğlu Gönyeli’nin takibine girdi.
Serbest transfer hakkını kazanmış olan orta saha oyuncusu Emrah ise Baf Ülkü Yurdu ile temasta bulunuyor.
Serbest transfer hakkını kazanmış olan bir diğer orta saha oyuncusu Nurcan Gacaroğlu’nun da Ocak ile yollarının ayrılacağı dile getiriliyor.
Murat Gertik (Yenicami’de), Özcan Saygı (Tatlısu’da), Yunus (Karşıyaka’da) ve Aksel (Düzkaya’da) T.Ocağı’nın başka kulüplerde kiralık oynayan oyuncuları arasında bulunuyor.