En Üst

23 Mart 2017

Zerafet güzeli Kristina

Haber İçi Üst

Bu yıl ilk ikincisi gerçekleşen Zerafet Güzellik Yarışması Akdoğan Festivali kapsamında geçtiğimiz cumartesi gecesi Akdoğan Belediye Parkı’nda gerçekleşti.
Zerafet güzeli unvanını 7 numara ile yarışan Kristina Kutluer alırken ikinci gelen 5 numara ile yarışan Ezgi Yılmaz oldu. Üçüncülük tacı ise 8 numaralı yarışmacı Kader Meral’in oldu.
5 numara ile yarışan Ezgi Yılmaz, daha önce Zerdali güzeli, geçtiğimiz haftalarda  ise Best Model Yarışmaları’na katılmış fakat derece alamamıştı. Bu kez Zerafet Güzellik Yarışması’nda Ezgi Yılmaz ikincilik alarak dereceye girmeyi başardı.
Yarışma sonunda Akıncılar Kulüp Başkanı Cenk Özyalçın birinciye 1.500 TL, ikinciye 1.000 TL üçüncüye ise 500 TL para ödülü takdim etti.
Yarışmanın kareografisinin H&V Ajans tarafından yapıldığı ve Akıncılar Kulüp Başkanı Cenk Özyalçın himayesinde düzenlenen Zerafet Güzellik Yarışması’nda 8 güzel dört kez Nazo Butik kıyafetleriyle podyumda boy gösterdi. Sunuculuğunu Mehmet Yüksek’in yaptığı gecede Bahar ve Orhan ikilisi danslarıyla geceye renk kattı. Sahne süslemesini Decoclass’ın yaptığı gecede kızların saçları ise Cey Cey Kuaför tarafından yapıldı.

Facebook Yorumları
0
BeğenBeğen
0
MuhteşemMuhteşem
0
HahahaHahaha
0
İnanılmazİnanılmaz
0
ÜzgünÜzgün
0
KızgınKızgın
Teşekkürler!
Haber İçi Orta

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Haber İçi Alt
Powered by Maç Sonuçları & Canlı Skor Mobil

Skull King