Ünlülerimiz bayramda ne yapacak?

7 Ağustos 2013 Çarşamba | 10:46
Kıbrıs Town Houses

ÜNLÜLERDEN BAYRAM MESAJLARI… Yarın başlayıp üç gün sürecek olan Şeker Bayramı için ülkemizin ünlü simaları bayram mesajları verdiler.

Bayramın hafta sonuna denk gelmesinden dolayı adamız halkının genel olarak tercihi oteller ve eğlence mekanları. Bunun yanı sıra bayramda ailesiyle birlikte vakit geçirmeyi planlayanlar da var.
Bakalım adamızın tanınmış simaları bu bayramda neler yapacaklar?

 

Grup Rast
Öncelikle herkesin şeker bayramını kutluyoruz. Bu bayramın herkese huzur mutluluk getirmesini diliyoruz. Teknolojinin herkesi esir aldığı bu cağda herkes bilgisayar ve telefonları bir kenara bırakıp ailelerini ziyaret etsin sevdikleriyle kaynaşıp hasret gidersinler. Bizim için bu bayramın bir önemi daha var geçtiğimiz günlerde piyasaya çıkan yeni single çalışmamız için hazırlamış olduğumuz klip Türkiye müzik kanallarında yayına giriyor ve konserlerimiz başlıyor.

Pınar Atman (Süper Model Ajans Direktörü)
Bayramda şimdilik bir planım yok. Yoğun iş temposunun yorgunluğunu üzerimden atamadım. Şimdilik evde ailemle geçirmeyi planlıyorum. Herkesin bayramını en içten dileklerimle kutluyorum.

Ayşegül Zayim (Sanatçı)
Herkese hayırlı bir bayram olmasını diliyorum. Kazasız belasız bir bayram olsun, küsler barışsın ve tüm dostlarımızı aramak için vesile olsun, hayat çok kısa her an kimin gideceği belli değil, bayramı fırsat bilip küs olduklarımızla barışalım.

Hayriye Vurdu (H&V Ajans Direktörü)
Bayramda geleneksel olarak her yıl olduğu gibi aile ziyaretleri ile başlayacağım.
Bayramın ikinci gecesi çalışacağım. Viva Casino’da Funda Arar konseri öncesi H&V Ajans olarak defilemiz var. Yine çalışıyoruz ama çok mutluyum. Herkese şeker gibi bir bayram geçirmesini temenni ederim.

Fahriye Özay (Sanatçı)

Bayramlar insanların sevdikleri ile kucaklaşması sevgileri paylaşmayı ve her şeyden önce çocukları yaşlıları mutlu etmek, zor durumda olan insanların yüzünü güldürmek… Günümüzde ne büyük acıdır ki insanimiz bayramlarda tatili bu amaç için kullanıyor. Bu durum beni hayli üzmektedir. Bayramlar yıl üç yüz altmış beş gün yaşatılsın tüm insanlığa. Dünya insani silahlardan savaşlardan arınsın sevgi çiçekleri ekilsin dünyamıza. Herkese mutlu bayramlar…

Demet Aktaş (Sanatçı)
Bu bayram çalışıyorum. Huzur Ağaç ve Cümbüş Restoran’da sahne alacağım. Tüm Müslüman aleminin Şeker Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyorum.

Burcu Cavdaro (Sanatçı)
Maalesef bu bayramı ailemden ayrı geçireceğim için üzgünün. Sürekli her bayram ve tatil çalıştığım içinde bu bayram sahne almayıp dinlenmeyi düşünüyorum. Herkesin Şeker Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyorum.

Bülent Günkut (Günkut Ajans Direktörü)
Bayram benim için mutlak bir tatil ve istirahat olur düşüncesindeyim… 7 aydır yoğun bir tempoda geçen zamanlarım oldu. Bu nedenle iki oğlum da KKTC’de yanımda olacak kısmetse ailecek bir hafta geçireceğiz. Eşim Ramazan ayı boyunca oruç ibadetini de yerine getirdiğinden bizim için ailem için bayram çok daha önemli ve anlamlı olacak. Sağlıklı mutlu huzurlu bir bayram tatili dilerim. Özellikle cennet adamızda KKTC’de tatil yaşayacak olanlara da yurt dışına gidecek olanlara da huzurlu ve mutlu bayram tadında zamanlar dilerim. Ramazan Bayramı’nın hayırlara vesile olmasını dilerim.

Ahmet Sönmezler (Sanatçı)
Öncelikle tüm Müslüman aleminin mübarek Ramazan Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyorum. Bu mübarek bayramın tüm halkımıza sağlık, huzur, mutluluk ve başarı getirmesini diler, dargınların barışmasını ve hasret çekenlerin kavuşmasını diliyorum. Bayramda daha çok ailemle, arkadaşlarımla ve diğer sevdiklerimle vakit geçirmeyi planlıyorum. Bayramla ilgili ziyaretlerimin yanı sıra gitar çalışmalarıma da aralıksız olarak devam etmeyi planlıyorum. Bayram dolayısıyla düzenlenen etkinliklerin toplumumuz müzisyenlerine katkısı mutluluk vericidir. Ülkemize yurt dışından birçok sayıda müzisyen gelmesine rağmen yine de yurdumuz müzisyenlerine ve sanatçılarına da birçok eğlence merkezlerinde yer verilmektedir. Bu olanaklar ise tabii ki biz müzisyenlere maddi ve manevi olarak güzel destek sağlamaktadır.

Ufuk Sogur (Sunucu)
Bayram sabahları benim için her zaman hüzünlüdür, sabah namazından sonra herkes evine dağılınca o boşalan sokaklarda yürürken ilk önce en sevdiklerini ebedi hayata yollayanlar düşer yüreğime sonra evlatları ve sevdikleri askerde olan kınalı kuzular için dua ederim tez zamanda kavuşsunlar diye; en sonda da kader mahkumlarının sevdikleri kendilerini ziyaret edecekler diye buruk ama heyecanlı bekleyişlerine sevinirim elimden bir şey gelmese de. Gurbette bayramın ne olduğunu iyi bildiğimden bir de o sevenlerimin ayrılıkları son bulsun diye dua ederim. Sonra da önce en büyük zenginliğim olan ailem, büyüklerim ve sevenlerimle bayramlaşırım… Sonrası ise malum bizim işimiz insanları dertlerinden uzaklaştırmak, onlara tebessüm ettirip, eğlendirmek. Bu bayramda Port Cratos’ta 3 gece sahnede sevenlerimle gülüp eğleneceğim inşallah… Hayatın bir göz açıp kapama mesafesinde olduğunu fark edebilen herkese önce sağlık sonra ise az stres ve bol kahkaha dilerim. Bu vesile ile Havadis ailesinde görev yapan tüm büyüklerimin, dostlarımın ve kardeşlerimin aileleriyle beraber bayramlarını en kalbi duygularımla kutlarım.

 

Peri Aziz (Sanatçı)
Bir ay boyunca oruç tutanların oruçlarının kabul olmasını dilerim. Tüm halkın Şeker Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyorum. Herkese sevdikleriyle birlikte huzurlu bir bayram dilerim. Bu sene bayram için Londra’da özel davetlerde sahne alacağım. Bunun yanı sıra da ailemle bol bol vakit geçirmeyi planlıyorum…