En Üst

29 Mart 2017

Şonya CTP’li Belediyeleri Kınadı…

Şonya CTP’li Belediyeleri Kınadı…
Haber İçi Üst

Şonya, yazılı açıklamasında, CTP belediye başkan adayı Kadri Fellahoğlu’nun seçimi kazandıktan sonra, Lefkoşa’da çevre CTP belediyelerinin araçlarının Lefkoşa içerisindeki temizlik faaliyetlerine şahit olduklarını belirterek  “Bu durumda bir yıl boyunca pislik içerisinde yaşayan Lefkoşa halkına CTP’nin beledi hizmetler konusunda yardım edebileceği ortaya çıkmıştır” dedi.
“Lefkoşa halkı bir yıl boyunca pislik içerisinde yaşayıp salgın hastalık tehlikesi ile karşı karşıya kalırken, Lefkoşa çevresindeki CTP belediyeleri bu dramı sadece seyretmiş, sorunu ajite etmiş ve ancak kendi siyasi partisinin adayı yönetime gelince Lefkoşa halkına hizmet vermeye başlamıştır” diyen Şonya, bunu “utanç ve ibret verici bir tutum” olarak değerlendirdi. Şonya şunları kaydetti:

“CTP ve CTP’li belediyeler Lefkoşa halkı pislik içerisinde yaşarken verebilecekleri yardımları ve katkıları bilinçli olarak yapmamış ve rezalete seyirci kalmayı tercih etmiştir.

Siyasi çıkar uğruna halkın eziyet çekmesini içlerine sindirenler bu halkın geleceğinde söz sahibi olmamalıdır. CTP’nin Alayköy, Gönyeli, Dikmen ve Değirmenlik belediye başkanlarını, Lefkoşa halkına yardım etme imkanları varken kasıtlı olarak yardım etmemesini şiddetle kınıyoruz.”

Facebook Yorumları
0
BeğenBeğen
0
MuhteşemMuhteşem
0
HahahaHahaha
0
İnanılmazİnanılmaz
0
ÜzgünÜzgün
0
KızgınKızgın
Teşekkürler!
Haber İçi Orta

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Haber İçi Alt
Powered by Maç Sonuçları & Canlı Skor Mobil

Skull King