En Üst

23 Nisan 2017

IPhone 5S’in Performansı Çok Konuşulacak!

Haber İçi Üst

Teknoloji gündeminden düşmeyen, en popüler konulardan biri olan iPhone 5S ve iPhone 5C’nin özelliklerine ve görsellerine ait iddialar, tanıtım gününe yaklaştığımız şu günlerde hız kesmeden gelmeye devam ediyor.

Yazılım geliştiricilerinin rastladığı kodlar arasında yer alan parmak izi okuyucu özelliğine, çift led kamera flaşına ve yeni renk seçenekleri olan gümüş/altın/siyah’ın ardından bir yeni iddia daha ortaya atıldı. Sosyal medya üzerinden yayılan ve teknoloji takipçileri tarafından paylaşılan tweet’de Apple’ın yeni nesil amiral gemisi iPhone 5S’te kullanılacak işlemci özelliklerine yer verildi.

Cupertino merkezli araştırma şirketinin raporlarına göre, tasarım olarak aynı kalacağı bilinen iPhone 5S’de kullanılacak işlemcinin, bir önceki modele göre %3

1.7 daha yüksek performans ile geleceği biliniyor. Fox News’in başarılı sunucusu Clayton Morris, dün paylaştığı tweet’de iPhone 5S’de kullanılacak işlemci serisinin A7 olacağına yer verdi.

Samsung Galaxy S4’de bulunan işlem izleme özelliği sayesinde, uygulama ve oyunların gereksinimi kadar performans sunan A7 işlemci, teknoloji severleri sevindireceğe benziyor. Sonbahar aylarında çıkması beklenen iPad’lerde de kullanılacağı tahmin edilen yeni nesil A7 işlemciye verilen önemi ve yatırımı gözler önüne seriyor.

iPhone 5s'in performansı hakkında atılan tweet'leri okumak ve iPhone 5s'e ait fotoğraflara göz atmak için tıklayın.

Bakalım uzun süredir gündemin en popüler konuları arasında ilk sıralarda yer alan iPhone 5s, çıkmadan önce adından söz ettirdiği kadar çıkışı ile de konuşulacak mı?

Peki siz iPhone 5s’in başarılı bir model olup olamayacağı konusunda ne düşünüyorsunuz?

Facebook Yorumları
0
BeğenBeğen
0
MuhteşemMuhteşem
0
HahahaHahaha
0
İnanılmazİnanılmaz
0
ÜzgünÜzgün
0
KızgınKızgın
Teşekkürler!
Haber İçi Orta

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Haber İçi Alt
Powered by Maç Sonuçları & Canlı Skor Mobil

Skull King