En Üst

25 Nisan 2017

Hristofyas’tan söylentilere yanıt

Hristofyas’tan söylentilere yanıt
Haber İçi Üst

Hristofyas’ın, dün AKEL Basın Sözcüsü Yorgos Lukaidis’in açıklama yapmasını bekleyen basın mensuplarını AKEL partisinde görür görmez, aleyhindeki yayınlara yanıt vermek istediğini yazan Fileleftheros, Hristofyas’ın basın mensuplarına; “Karşınızdaki Hristofyas’ın hayaleti değildir, Hristofyas’tır. Ki o da bir an olsun bile Kıbrıs’tan ayrılmadı” ifadelerini yönelttiğini kaydetti.Kendisi aleyhinde güya Havana’da dairesi olduğu ve Küba’ya gideceği veya siyasi sığınma talebinde bulunmak için Küba’ya gideceğine dair söylentiler çıkmasının ayıp olduğunu söyleyen Hristofyas, Londra’nın merkezinde lüks bir dairesi olduğunun yanı sıra, ailesiyle ilgili bazı söylentiler çıktığını da belirtti.

Bu iftiraları atanlar adına gerçekten utandığını dile getiren Hristofyas, psikolojik savaşın, doğal bir cinayetten daha beter olduğunu ifade etti.

Sol dünyasına, bu söylentilere kulaklarını kapamalarını söylemek istediğini dile getiren Hristofyas, kendisini en çok üzen şeyin, arkadaşlarının ve muhtemelen de dostlarının “Dimitri gitti mi” diye sormaları olduğunu anlattı.

Kendisinin hiçbir zaman korkak olmadığını ve hiçbir zaman da olmayacağını savunan Hristofyas, kamuoyuna açıklamak için mal varlığı beyanını hazırlamakta olduğunu sözlerine ekledi.

Facebook Yorumları
0
BeğenBeğen
0
MuhteşemMuhteşem
0
HahahaHahaha
0
İnanılmazİnanılmaz
0
ÜzgünÜzgün
0
KızgınKızgın
Teşekkürler!
Haber İçi Orta

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Haber İçi Alt
Powered by Maç Sonuçları & Canlı Skor Mobil

Skull King