En Üst

26 Nisan 2017

Feci dayak yedi

Feci dayak yedi
Haber İçi Üst

Dayağın etkisiyle çenesi, elmacık kemiği ve burnu kırılan Solak iki gündür hastanede yatıyor. Resul Solak’ın bugün ameliyat olacağı ve üç ay boyunca sıvı ile besleneceği belirtildi.
İddialara göre, sinyal vermeden mahallesine dönen T.T.’nin önünü kesen ve alkollü olan Resul Solak ve arkadaşının başlattığı kavga feci şekilde sonuçlandı.
Havadis’e konuşan Resul Solak, “Pazartesi akşamı 00.00 sularında önümüzde seyreden T.T. sinyal vermeden sokağa döndü. Az kalsın arkadan arabasına çarpıyorduk. Arabayı süren arkadaşım kornaya bastı. Arkadaşımla aşağıya indik. İçkiliyim. Bir şişe içki içmiştim. T.T., bana yumruk vurdu. T.T., polise yanındaki nişanlısının saçına dokunduğumu iddia etmiş. Bana yumruk attı. Yere düştüm. Defalarca başıma tekme attı. 2 gün hastanede yattım. Çenem çatladı. Elmacık kemiğim ve burun kemiğim kırıldı. Salı günü ameliyata gireceğim” dedi.
T.T.’nin avukatı ise, Havadis’e bilgi vererek, müvekkilinin nişanlısı yanındayken, evlerinin önünde durdukları esnada sarhoş olan Resul Solak tarafından önlerinin kesildiğini ve kendisine hakaret edildiğini iddia etti. T.T.’nin avukatı, müvekkilinin teminatla serbest bırakıldığını ve yüzünün tekmelendiği iddialarının doğru olmadığını savundu.

Facebook Yorumları
0
BeğenBeğen
0
MuhteşemMuhteşem
0
HahahaHahaha
0
İnanılmazİnanılmaz
0
ÜzgünÜzgün
0
KızgınKızgın
Teşekkürler!
Haber İçi Orta

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Haber İçi Alt
Powered by Maç Sonuçları & Canlı Skor Mobil

Skull King