Dünya starları Locca’da

0
41

CUMARTESİ GECESİ NATALİE: Dünyaca ünlü Alman saksafon sanatçısı Natalie Marchenko, Becks ana sponsorluğunda 10 Ağustos Cumartesi gecesi Club Locca’da sahne alacak

Bu yaz da gerçekleştirdiği organizasyonlar ile bu yazın trend clubı olan Club Locca, dünyaca bir ünlü yıldızı daha adamıza getiriyor.
Son yıllarda yarattığı hit şarkılarıyla dünya müzik listelerinde hep üst sıralarda kalmayı başarmış olan Rumen yıldız Inna, 9 Ağustos Cuma bayramın 2. gecesi Kıbrıslı hayranlarıyla Club Locca’da buluşacak.
Inna, 2009′da MTV Romanya Müzik Ödülleri’nden En iyi dans, En iyi çıkış ve En iyi gösteri ödüllerini kazandı. 2009 yılının Ağustos ayında da “Amazing” teklisini yayınladı. Amazing 2009 yılının en çok sevilen şarkılarından biri haline geldi.
2012 sonlarına doğru müzikseverlerin beğenisine sunduğu “India” şarkısı ile tekrar radarlarımıza takılan Romanyalı genç şarkıcı hayranları için parçanın rock versiyonuna Türkiye’de klip çekerek Türk müzikseverlere jest yaptı. Inna, India ile hala dünya müzik listelerinde en çok dinlenen sanatçılardan olma özelliğini koruyor.
Saxoponistin Natalie Marchenko
Dünyaca ünlü Alman saksafon sanatçısı Natalie Marchenko, Becks ana sponsorluğunda 10 Ağustos Cumartesi gecesi Club Locca’da sevenleriyle bir araya gelecek.
Münihli saksafon sanatçısı Natalia Marchenko müzik performansı ile geniş kitlelere hitap ediyor. DJ ile gerçekleştirdiği parti organizasyonlarına canlı performansı ile farklı bir atmosfer katan Natalie 10 Ağustos Cumartesi Locca’da performans sergileyeceği gecede eğlence severleri mest edecek.  Ayrıca gecede Barış Pulat ve Umut Özsoy performans sergileyecek.