Deniz’e 41 kere maşallah

0
13

Deniz, 41. doğum günü pastasını üfledikten sonra hayranı olduğu Selda Alkor’u sahneye davet ederek pastayı birlikte kesti

Merit Crystal Cove Otel’de hayranları ile buluşan Özcan Deniz yeni albümünden seçtiği şarkılarıyla programına başlarken, kendisini dinlemeye gelenlerden kadınların çokluğuna dikkat çekerek, aralarında bulunan bir ismin çok özel olduğunu belirtti. “Sinemayı onlar gibi duayenlerden öğrenmeye çalışıyoruz” diyen Özcan Deniz, seyirciler arasındaki Selda Alkor için büyük bir alkış istedi.

Tüm salona “gençler” diye hitap eden Özcan Deniz, konser sonrasında herkesin dertlerinden arınmış bir şekilde ayrılmasını istediğini belirterek, “Buradan kelebek gibi uçarak mutlu bir şekilde gitmenizi istiyorum” dedi.

Konseri devam ederken sahneye gelen pasta ile çok şaşıran Özcan Deniz, doğum gününü hayranları ile kutladı. Bu sürpriz karşısında çok mutlu olduğunu belirten ünlü şarkıcı, 19 Mayıs kutlamalarına denk gelen doğum gününde genelde çalışmak durumunda olduğunu ve çoğunlukla unuttuğunu söyledi. Bu sürprize çok duygulandığını belirten Deniz, “Şimdi parti yapsam bu kadar güzel olmazdı. Sizlerle birlikte nice 20 ve 30 yıllara diliyorum” dedi.

Deniz, 41. doğum günü pastasını üfledikten sonra hayranı olduğu Selda Alkor’u sahneye davet ederek pastayı birlikte kesti. Misafirlerin yoğun isteği üzerine “Firuze” şarkısını söyleyen Deniz, “Neredesin Firuze” isimli filmi için hazırladığı şarkının çok beğenilmesi üzerine albümüne eklediğini söyledi. Orhan Gencebay’ın  “Vazgeç Gönlüm” şarkısını da seslendiren Deniz’e kadın hayranları konser boyunca danslarıyla eşlik etti.