En Üst

26 Nisan 2017

Başarılılar ödüllendirildi

Başarılılar ödüllendirildi
Haber İçi Üst

Havadis Spor Servisi tarafından her hafta oynanan Süper Lig maçları sonrası belirlenen “Haftanın Başarılıları” İpekay Ltd. sponsorluğunda bir sezon boyunca ödüllendirildi ve sezonun son haftasının “en”lerine de ödüller verildi

Geçtiğimiz haftanın başarılıları seçilen Haftanın Teknik Adamı Cihangir Teknik Sorumlusu Mehmet Ali Özgürgün, Haftanın Hakemi Hamitköy-Cihangir maçının yönetimi ile Serkan Şimşek ve Haftanın Futbolcusu Cihangir’den Mustafa Bakır sezonun son ödüllerinin sahibi oldu

Telsim Süper Ligi’nde sezonun son haftasında oynanan maçların ardından Havadis Spor Servisi tarafından belirlenen haftanın başarılıları İpekay Ltd. tarafından dün yine ödüllendirildi. Süper Lig’de 26.haftanın başarılıları ödüllerini düzenlenen törenle aldı.
Futbolda her hafta sonu Süper Lig’de oynanan futbol karşılaşmalarını değerlendirerek, “Haftanın Teknik Adamı”, “Haftanın Futbolcusu” ve “Haftanın Hakemi”ni seçen Havadis Spor Servisi, 26. haftanın başarılılarına, aynı zamanda sezonun son ödüllerini İpekay Ltd.’de düzenlenen törenle takdim etti.
Hafta sonu oynanan maçlar sonrasında Havadis Spor Servisi’nce belirlenen haftanın teknik adamı Cihangir Teknik Direktörü Mehmetali Özgürgün’e ödülünü Havadis Gazetesi Spor ve Magazin Müdürü Mustafa Özsoy, haftanın hakemi Hamitköy-Cihangir maçındaki yönetimi ile Serkan Şimşek ve haftanın futbolcusu Cihangir’den Mustafa Bakır ödüllerini ise İpekay İthalat Bölümü’nden Ayşe Aydın Erdağ ile Muhasebe Bölümü’nden Ayşe Ertam verdiler.
İpekay Ltd.’de düzenlenen törende İpekay Ltd.’nin ülkemize getirdiği GlaxoSmithKline (GSK) firmasına ait Breathe Right ürünlerinden hediyeler takdim edildi.

Facebook Yorumları
0
BeğenBeğen
0
MuhteşemMuhteşem
0
HahahaHahaha
0
İnanılmazİnanılmaz
0
ÜzgünÜzgün
0
KızgınKızgın
Teşekkürler!
Haber İçi Orta

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Haber İçi Alt
Powered by Maç Sonuçları & Canlı Skor Mobil

Skull King