En Üst

25 Haziran 2017

Akan tutuksuz yargılanacak

Akan tutuksuz yargılanacak
Haber İçi Üst
Haber Yazı İçi

Duygu ALAN

Lefkoşa’da Bodamyalı Sokak’ta pazar günü akşam saatlerinde aralarında çıkan kavga sonucu zanlı Ekrem Kazak’ı yanında bulundurduğu bir bıçak ile sağ dizinden yaralayan zanlı Mehmet Akan hakkında yürütülen soruşturma tamamlandı.
Zanlı Mehmet Akan, soruşturma maksatlı polisteki 3 günlük tutukluluğun ardından Lefkoşa Kaza Mahkemesi’nde dün yeniden yargıç karşısına çıkarıldı.
Zanlı Mehmet Akan,  ileride yargılanmak üzere teminat ile serbest bırakıldı.

Olay nasıl olmuştu?
Lefkoşa’da Bodamyalı Sokak’ta pazar günü akşam saatlerinde iki genç arasında başlayan tartışma kısa sürede büyüdü ve kavgaya dönüştü.
Zanlılar Ekrem Kazak ile Mehmet Akan arasında çıkan kavga sonucu, Ekrem Kazak, Mehmet Akan’ı dövdü. İki genç, kavganın ardından olay yerinden ayrıldı.
Yumrukların konuştuğu kavgadan 1 saat sonra iki genç,  aynı sokakta yeniden karşılaştı bu kez kan döküldü.
İki genç, yeniden kavgaya tutuştu ve zanlı Mehmet Akan, yanında bulundurduğu bir bıçak ile zanlı Ekrem Kazak’ı sağ dizinden yaraladı.
Ekrem Kazak, Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’ne götürüldü ve orada yapılan ilk yardım müdahalesinin ardından ameliyat edildi.
Ekrem Kazak’ı bıçak ile yaralayan zanlı Mehmet Akan ise olayın hemen akabinde ikamet ettiği evine gitti. Öfkeli genç, bu kez, evinde bulunan bir meyve bıçağı ile önce karın boşluğundan ardından sol omzundan kendi kendini hafif yaraladı.
Kavga ve yaralama olayının polisin bilgisine gitmesi ile zanlı Mehmet Akan, Lefkoşa’da evinde tespit edilerek gözaltına alındı.

Facebook Yorumları
0
BeğenBeğen
0
MuhteşemMuhteşem
0
HahahaHahaha
0
İnanılmazİnanılmaz
0
ÜzgünÜzgün
0
KızgınKızgın
Teşekkürler!
Haber İçi Orta

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Haber İçi Alt
Powered by Live Score & Live Score App