KıbrısManşet

‘Vergi halkın sermayesidir’Ülkenin önemli iş insanları arasında yer alan Vakkas Altınbaş, vergi listelerinde en üst basamaklarda yer almasını değerlendirdi. Vakkas Altınbaş, Havadis’e yaptığı açıklamada devlete vergi ödemenin halka hizmet noktasında önemine dikkat çekti.

“DAHA İYİSİ İÇİN ÇABALAYACAĞIM”: Altınbaş Holding Yönetim Kurulu Üyesi Vakkas Altınbaş, 2016 yılı vergi listesinde şahıslarda üçüncü sırada yer aldı. Vakkas Altınbaş, devlete 874 bin 902 TL vergi ödeyecek. Altınbaş: Vergi halkın sermayesidir. Her vergi halka daha iyi imkanlar sunulmasını mümkün kılar. Daha iyisi için çaba göstereceğim
Duygu ALANAltınbaş Holding Yönetim Kurulu Üyesi Vakkas Altınbaş, devlete en yüksek vergi ödeyen şahıslar sıralamasında üçüncü sırada yer aldı.

Vakkas Altınbaş, 2016 gelir yılı ile ilgili gerçek kişi ve kurumların, Gelir ve Vergi Dairesi’ne sundukları beyanlara göre Maliye Bakanlığı tarafından hazırlanan tabloya göre, 2016 yılı vergilendirme döneminde 2 milyon 384 bin 705 TL gelir beyan ederken devlete 874 bin 902 TL vergi ödeyecek.

Ülkenin önemli iş insanları arasında yer alan Vakkas Altınbaş, vergi listelerinde en üst basamaklarda yer almasını değerlendirdi.

“Daha iyisi için çaba göstermeye devam edeceğim

Vakkas Altınbaş, “Vergi halkın sermayesidir” diyerek verilen her verginin ülkenin kalkınmasını sağladığını, halka daha iyi imkanlar sunulmasını mümkün kıldığını belirtti.

“Bende bu ülkenin bir bireyi olarak, ülkemize değer katmaktan büyük mutluluk duyuyor, ülkemiz için görevimi yerine getirmenin sevincini yaşıyorum” diyen Vakkas Altınbaş, yine daha iyi işler yapmak için çabasını sürdüreceğini söyledi.

Vakkas Altınbaş, “ülkemizi daha ileriye götürecek tüm çabayı göstermeye devam edeceğim. Bireysel olarak ve devlet olarak kalkınmak istiyorsak bunun vergimizi ödemekle mümkün olduğunu unutmayalım” diye konuştu.

Başa dön tuşu