KıbrısManşet

‘Daha çok başarıya imza atacağım’Altınbaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sofu Altınbaş, vergi listelerinde en üst basamaklarda yer almasını değerlendirdi. Sofu Altınbaş başarının sırrını Havadis okurları ile paylaştı.

“İYİ BİR GELECEK VERGİ ÖDEMEKLE MÜMKÜN”: Altınbaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sofu Altınbaş, 2016 yılı vergilendirme döneminde devlete en yüksek vergi ödeyen şahıslar sıralamasında ikinci sırada yer aldı. Sofu Altınbaş: Daha iyi bir gelecek vergi ödemek ile mümkündür. Daha çok başarılara imza atacağıma inanıyorum
 Duygu ALANAltınbaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sofu Altınbaş, Maliye Bakanlığı’na bağlı Gelir ve Vergi Dairesi’nin verilerine göre 2016 yılı vergilendirme döneminde devlete en yüksek vergi ödeyen şahıslar sıralamasında ikinci sırada yer aldı.

Sofu Altınbaş, 2016 yılı vergilendirme döneminde 2 milyon 457 bin 408 TL gelir beyan ederken devlete 897 bin 800 TL vergi ödeyecek.

Vergi listelerinde en üst basamaklarda yer almasını Havadis’e değerlendiren iş insanı Sofu Altınbaş, bir ülkenin varlığını sürdürmesinin en büyük etkenlerinden birinin kazanan her bireyin vergisini ödemesi ile mümkün olduğunu ifade etti.

“Ülkemize değer katmaya devam edeceğim”

Altınbaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sofu Altınbaş, çalışmak ve kazanmak temel ilkesi ile yola çıktığını belirterek “Ülkeye hizmet etme amacı ile ilerlemek, daha da büyümeye, daha da iş imkanı oluşturmaya, daha çok çalışmaya ve daha çok kazanca, kazancınız ile vergi ödemek ise ülke olarak yine daha ileriye gitmeyi sağlar” dedi.

Bir ülkenin varlığını sürdürmesinin en büyük etkenlerinden birinin kazanan her bireyin vergisini ödemesi ile mümkün olduğunu ifade eden Sofu Altınbaş, görevini yerine getirmiş olmanın gururu ile daha çok başarıya imza atacağına inandığını söyledi.

Bu başarıların devlete ve millete kazanç olmasını dilediğini söyleyen Sofu Altınbaş, “Ülke olarak yani devlet olarak daha iyi bir gelecek vergi ödemek ile mümkündür. Bunun bilinci ile daha iyi işler yapacak, ülkemize değer katmaya devam edeceğim. Eğer hedefimiz kalkınmaksa vergimizi ödemeliyiz” diye konuştu.

Başa dön tuşu