KıbrısManşet

Ünal Çağıner: Acapulco’da hayat normale döndü


Acapulco Resort- Convention- SPA Otel Yönetim Kurulu Başkanı Ünal Çağıner, açıklama yaparak yaraların hızlı şekilde sarıldığını açıkladı.

Ünal Çağıner’in açıklaması şu şekilde:“Çatalköy bölgesinde, bir mühimmat deposunda meydana gelen patlamanın, her şeyden önce ciddi bir yaralanma ya da can kaybı ile sonuçlanmaması en büyük tesellimizdir. Ülkemize geçmiş olsun.

İşletmemiz Acapulco Resort- Convention- SPA Otel de, yaşanan patlamadan etkilenen birçok ev ve işletme arasında yer almaktadır.

Patlamanın olduğu andan itibaren otelimizde konaklayan misafirlerimizin etkilenmemesi için geniş bir ekiple, ciddi güvenlik önlemleri alındı. Müşterilerimizin patlama ve sonuçlarından etkilenmemesi sağlandı.

Gerekli tedbirler alındı

Sabah saatlerinden itibaren otelin az bir bölümünde oluşan tahribatın giderilmesi için ekipler seferber edildi. Çalışmalar hızla sürüyor ve gün içinde tamamlanacak.

Bu akşam, hem otelimizde konaklayan müşterilerimiz, hem de otele yeni giriş yapacak müşterilerimizin rahatı için gerekli tedbirleri alınmıştır.

Kırılan camlar hızlıca tamir edilmektedir. Bunun dışında çevre temizliği ekipler tarafından tamamlanmak üzeredir.
İşletmemiz Acapulco Resort- Convention- SPA Otel şu an itibarı ile hayat normale dönmüş, servislerimiz eksiksiz hizmet vermektedir.

Herkes üzerine düşeni yapmalı

Ülkemizin büyük bir felaketin eşiğinden döndüğü malumunuzdur. Sadece Çatalköy bölgesi değil, ülke ekonomisi ve turizminin etkilenmemesi için herkes üzerine düşeni yapmalıdır.

Bu vesile ile ilk andan itibaren özelde işletmemiz, genelde bölgemizle yakından ilgilenen Cumhurbaşkanı Sayın Mustafa Akıncı, Başbakan Sayın Ersin Tatar, Başbakan Yardımcısı Sayın Kudret Özersay, bakanlar, milletvekilleri, belediye başkanlarına, sivil savunma, polis, itfaiye, askeri yetkililere ve özverili çalışmalarından dolayı otel personelimize teşekkür ederiz.

Benzer bir olayın bir daha yaşanmaması için gerekenlerin hızla yapılacağına olan inancımız tamdır.
Bir kez daha, konuklarımıza, personelimize ve halkımıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız.”

Acapulco Otel’de yaralar sarılmaya başlandı

Acapulco’da hasar büyükBaşa dön tuşu