FutbolSpor

“Rövanşı aldık”


KTFF Süper Kupa finalinde penaltı atışları sonunda kupayı kazanan Yenicami’de teknik patron Özgü Bayraktar değerlendirme yaptı

MORAL VE MOTİVASYON OLDU:

Yenicami teknik sorumlusu Özgü Bayraktar yaptığı değerlendirmede, “Özellikle geride bıraktığımız sezon rakibimize iki final birden kaybetmiş olmamız sonrasında bu kupa mücadelesi rövanş niteliğindeydi. Süper Kupa ile sezona başlamak bizim için moral ve motivasyon açısından çok önemliydi” dedi

 

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu tarafından düzenlenen Süper Kupa karşılaşmasını kazanan takımımız Yenicami’nin teknik sorumlusu Özgü Bayraktar karşılaşma ile ilgili değerlendirmelerde bulundu. “Kupayı Lefkoşa’ya armağan etmek istiyoruz demiştik, bunu başardık” açıklamasını yapan Bayraktar, sezona Süper Kupa ile başlamanın moral ve motivasyon anlamında önemine vurgu yaptı.

 

“İKİ FİNAL KAYBETTİKTEN SONRA…”

Bayraktar’ın değerlendirmesi şu şekilde: “Süper Kupa ile sezona başlamak bizim için moral ve motivasyon açısından çok önemliydi. Özellikle geride bıraktığımız sezon rakibimize iki final birden kaybetmiş olmamız sonrasında bu kupa mücadelesi rövanş niteliğindeydi.

Bu bağlamda hazırlandık. Dersimize iyi çalıştığımızı düşünüyorum. Biz de en az onlar kadar iyi bir kadro olduğumuz için buna yanıt verdik.

Maçın içerisinde gelgitler, kırılma anları oldu. Maç rakibimize de gidebilirdi, bize de gelebilirdi. Sonuçta 120 dakikanın sonunda maç 1-1 eşitlikle sonuçlandı.

Penaltılarda günün sonunda son sözü kalecimiz Ercan ve kaptan Tansel söyledi ve kupa bize geldi, bunun için mutluyuz. Kupayı Lefkoşa’ya armağan etmek istiyoruz demiştik, bunu başardık”

 


Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı