Noyanlar Group İskele’yi baştan yarattı - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
EkonomiEmlak

Noyanlar Group İskele’yi baştan yarattı

[dropcap style=”circle” color=”#ffffff” bgcolor=”#0065ad”]G[/dropcap]azimağusa ve İskele bölgesinin en köklü inşaat şirketi Noyanlar Group, geçtiğimiz son bir kaç senede yarattığı yaşam alanlarıyla adından söz ettirmeye devam ediyor. Kıbrıslı müşterileri yanında, Rusya, Ukrayna, İran, İsveç, Norveç, Çin’den gelen bir müşteri profiline sahip olan Noyanlar Group, bu güne kadar 3 bin’in üzerinde aileyi ev sahibi yapmayı başardı.

Noyanlar Group Müdür Yardımcısı ve Mimar Yunus Bozkanlı genellikle hakim oldudukları İskele bölgesine yatırım yapmayı tercih ettiklerini söyleyerek, şu anda hali hazırda satışta olan ‘’Royal Sun Residence’’, ‘’Sea Life Residence’’ ve Mağusa’da inşaatı başlayan ‘’Angel Towers’’ ile ilgili bilgiler verdi.


Bozkanlı: İhtiyacınız olan herşey, Royal Sun Residence’de!

Üç etap’dan oluşan Royal Sun Residence’de, 1+1, 2+1 daireler, 2+1, 3+1 villalar ve penthouse şeklinde daireler bulunmaktadır şeklinde konuşan Bozkanlı, uygun fiyatlar konusunda kendilerine çok güvendiklerini sözlerine ekledi.  Proje dahilinde sauna ve masaj salonu, aqualı ve sakin havuzlar, oyun salonları, restoran, market, çocuk oyun alanları, özel güvenlik gibi ayrıcalıkların olduğunu belirten Yunus Bozkanlı: ‘’Projemizin ilk etabını tamamladık ve anahtar teslimlerini yaptık, yeni nesi mimari ile göze çarpan projemiz için yoğun ilgiyle karşılaşmaktayız’’ şeklinde konuştu.

İskele bölgesinde bulunan bir diğer önemli projelerinin ‘’Sea Life Residence’’ olduğunun altını çizen Bozkanlı, bu projede farklı ev tipi seçenekleriyle her ihtiyaca ve bütçeye uygun dairelerin bulunduğunu dile getirdi.

royal sun Noyanlar (2)

Denizden ayrılamayanlar için ‘’Sea Life Residence’’

Yunus Bozkanlı: ‘’Denizi mükemmel şekilde gören bir yapısı olduğundan, yoğun talep aldığımız Sea Life Residence hayatını denizden ayırmak istemeyenler için çok uygun bir seçim olabilir. Toplam 200 daireden oluşan projede, yüzme havuzu, café bar gibi olanaklar da sunulmaktadır’’ şeklinde konuştu ve devam etti: ‘’İskele bizim gözde bölgemiz ve yatırımlarımızın önemli bir kısmını buraya yönlendirmeye devam edeceğiz. İnşaat ve emlak sektörünün yanında, bölgede 70 araçlık filomuzla kiralık araba servisi de veriyoruz. Müşterilerimizin yanı sıra bölge insanının da ihtiyaçlarına cevap verecek servis ve yenilikler sunmayı hedefliyoruz’’.

Mimar Bozkanlı: Projelerimiz yanında Kıbrıs’ı da tanıtıyoruz

Ülke dışındaki tanıtımlara özellikle önem gösterdiklerini vurgulayan Yunus Bozkanlı yakın geçmişte, İsveç, Norveç, Finlandiya, Ukrayna, Moskova’da bulunan çok önemli emlak fuarlarına katıldıklarını söyledi ve çok yakında Kazan’da bir fuarda projeler yanında ülkemizide tanıtma fırsatı bulacaklarını sözlerine ekledi.

İskele bölgeside yeni 400 konutluk stüdyo evlerden oluşan site ve aynı zamanda ‘’Long Beach Park’’ adı altında başka bir residence projesi için çalıştıklarını belirten Bozkanlı, önümüzdeki sene bu projelerin satışa açılacağını açıkladı. Bozkanlı: ‘’Long Beach Park Residence’’ de ihtiyaç duyulabilecek bütün daire seçeneklerin yanında, sosyal alanlar, havuzlar, spor salonu ve bir çok faaliyet yer alacaktır. İnternet sitemizde bütün detaylarını açıkladığımız projeye şimdiden çok büyük bir ilgi bulunmaktadır, merak edenler, www.noyanlar.com adresinden projeyi inceleyebilirler’’ dedi.

royal sun Noyanlar (4)

Noyanlar Mağusa’nın kalbine yerleşti

Noyanlar Group’un Gazimağusa’da konumlanan, Angel Towers isimli bir diğer projesinin son zamanlarda  göze çarpan bir yapı olduğuna dikkat çeken Yunus Bozkanlı, altında alışveriş merkezi, café ve restoranların bulunacağı projenin ‘Her yere 1 dakika’ sloganıyla yola çıktığını çünkü konumu gereği tüm önemli noktaların ortasında bulunduğunu belirtti. Bozkanlı, yatırım yapmak isteyenler için kaçırılmaması gereken bir fırsat olan Angel Tower’s için satışlarının açıldığını sözleri ekleyerek, müşteri memnuniyetinin kendileri için her zaman için öncelik olduğunu vurguladı.

Yunus Bozkanlı: ‘’1973 yılında kurulan Noyanlar Group, kurulduğu günden bu güne kadar huzuru, güveni ve dürüstlüğü simgelemiştir. Bizden ev alan müşterilerimiz her memnun kaldıkları için ikinci bir ev alacaklarında hiç düşünmeden yine bize geliyorlar, çocuklarına ev alacaklarında da aynı şekilde oluyor. Böylece bir ailede ikinci, üçüncü kuşaklara ev satışı yapmayı başardığımızı söyleyebilirim ve bu bizim için son derece güven veren bir durumdur’’.

Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar