EmlakSanat

Milos Park Homes ziyaretçilerini bekliyor


Kıbrıs Developments’in imzasını taşıyan, yüksek standartları ile sektörde fark yaratan Milos Park Homes’un showhouse lansmanı ve bahar etkinliği kapsamında açılan sergiler 16 Mayıs’a kadar gezilebilecek. Alışılmış sanat galerilerinden farklı olarak, Alsancak’taki Milos Park Homes’un yaşam alanları birer sanat evine dönüştürülerek, birbirinden değerli Kıbrıslı sanatçıların eserleri sanatseverlerin beğenisine sunuldu.

milos_event-119Sanat Evleri’ne katkı koyan değerli isimler

Sanatseverler Milos Park Homes’un farklı konseptlerde tasarlanmış konutlarında ve ortak kullanım alanlarında sanatın ruhunu doyasıya hissedecekler. Kıbrıs’ın değerli sanatçılarından Toya Akpınar Doppio sanat alanında “Forgotten Bodies”, Sevcan Çerkez Solo sanat alanında “Beyaz”, Gürkan Gökaşan The Lofts sanat alanında “Cyproblematic Impasse”, Harper Özbirim ve Sadaf Babazadehirani ise Grande sanat alanında “Empati” ve “Kapital” isimli özgün eserleri ile sanat evlerinde yerini aldı. Umay Yılmaz Kutay ise “Pinokyo’nun Rüyası” isimli duvar resmi ile projeye kalıcı bir eser bıraktı. Milos Park Homes’da açılan sergiler, yomesHyaşam alanlarının sanatla bütünleşmesi ile nasıl farklı anlamlar kazanabileceğini yansıtmayı amaçlıyor.

[images_grid auto_slide=”no” auto_duration=”1″ cols=”three” lightbox=”no” source=”media: 154575,154574,154573,154571,154570,154576″][/images_grid]

Milos Sanat Günü düzenleniyor

14 Mayıs Cumartesi günü sanat evlerine katkı koyan sanatçıların da katılımıyla halka açık olarak Milos Sanat Günü etkinliği düzenleniyor. 18:30’da sanat evlerinin gezilmesiyle başlayacak etkinlik, 19:30’da canlı müzik ve kokteyl ile devam edecek.

 

Sanat evleri ve showhouse’lar 16 Mayıs’a kadar ziyarete açık olacak

Her birinde ayrı bir hikayenin hayat bulduğu sanat evleri ile her biri farklı bir enerji ve kişilikle dekore edilen Milos Park Homes’un örnek evleri 16 Mayıs’a kadar hafta içi 09:00 – 17:00, hafta sonu 10:00 – 17:00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek.Başa dön tuşu