Masa tenisinde Türkiye ile işbirliği - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Cuma, Şubat 3, 2023
Diğer SporlarSpor

Masa tenisinde Türkiye ile işbirliği

Kuzey Kıbrıs Masa Tenisi Federasyonu geçtiğimiz günlerde Türkiye Masa Tenisi Federasyon Başkanı Fatih Karaca ve Türkiye Masa Tenisi Erkek Milli Takım Teknik Direktörü Dr. Vedat Erim’i ülkemizde misafir etti.

Ziyaretin ilk gününde ülkemizdeki masa tenisi kulüp başkanları ile bir araya gelen Türkiye Masa Tenisi Federasyon Başkanı Fatih Karaca toplantının sonunda Kuzey Kıbrıs Masa Tenisi Federasyonu Başkanı Mustafa Bekiroğulları’na plaket takdim etti.


Karaca, ziyaretin son günü ise, federasyon yetkilileri ile birlikte Spor Dairesi Müdürü Mehmet Özbilgehan’ı ziyaret ederek ülkemizde masa tenisinin gelişimi, yaygınlaştırılması ve federasyonun yurt dışına açılımı hakkında görüş alış verişi yaptı ve görüşmenin ardından Özbilgehan’a anı plaketi verdi.

Türkiye Masa Tenisi Federasyon Başkanı Fatih Karaca ve heyetin sonraki adresi ise Başbakan Ersin Tatar oldu. KKTC Masa Tenisi Federasyonu Başkanı Mustafa Bekiroğulları ve Fatih Karaca, Başbakan Ersin Tatar’a ikili ilişkiler ve masa tenisinin durumu hakkında bilgi verdiler.

Ziyaretin sonunda ise Türkiye Masa Tenisi Federasyonu Başkanı Fatih Karaca, Başbakan Ersin Tatar’a plaket takdim ederek anı fotoğrafı çektirdi.

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar