Diğer SporlarSpor

Hentbol plaja iniyor17-18 AĞUSTOS’TA YENİBOĞAZİÇİ’NDE: Hentbolda sezonun ilk plaj turnuvası Yeniboğaziçi’nde 17-18 Ağustos’da gerçekleşiyor. Büyükler ve gençler kategorisinde düzenlenecek turnuvaya katılım için son kayıtlar 16 Ağustos Cuma günü alınacak

KKTC Hentbol Federasyonu yaz sezonunun ilk turnuvasını bu hafta sonu gerçekleştiriyor.
Büyükler ve gençler kategorisinde yapılacak olan sezonun ilk plaj turnuvası Yeniboğaziçi’nde yapılacak. Kızlar ve erkekler kategorilerinde düzenlenecek sezonun ilk plaj hentbolu turnuvasında büyükler kategorisine yaş sınırı konmadı.
11.Yeniboğaziçi Pulya Festivali kapsamında düzenlenecek olan ve 17-18 Ağustos tarihlerinde gerçekleşecek sezonun ilk plaj hentbolu turnuvası için kayıtlar 16 Ağustos Cuma saat 18.00’da kapanacak.

GENÇLERDEN ÜCRET ALINMIYOR
Sezonun ilk plaj hentbolu turnuvasında gençler kategorisinde katılacak takımlardan katılım ücreti alınmayacak. Gençler kategorisi 2000, 2001, 2002 ve üzeri doğumlu sporculardan oluşacak.
Büyükler kategorisinde turnuvaya katılacak olan takımlardan 250 TL katılım ücreti alınacak ve bu kategoride dereceye girecek takımlara para ödülü de verilecek.
Başa dön tuşu