Diğer SporlarSpor

Karting şov yaşandı2018 Kuzey Kıbrıs ROK Cup Karting Şampiyonası’nda sezonun üçüncü yarışı geçtiğimiz gün Cemsa Sporting Center’de yapıldı

 

3 KATEGORİDE BİRİNCİLER BELLİ OLDU:

Şampiyonanın üçüncü ayağında Mini kategoride Niyazi Özçınar, Junior’da Demir Emre ve Senior’da da Tolga Güryel ilk sırada yer alan isimler oldular

 

Kuzey Kıbrıs Karting Derneği tarafından organize edilen 2018 Kuzey Kıbrıs ROK Cup Karting Şampiyonası, geçtiğimiz gün Cemsa Sporting Center’de yapılan yarış ile devam etti.

Başbakanlık Uyuşturucu ile Mücadele Komisyonu’nun sponsorluğunda yapılan yarışta 3 kategoride toplam 15 yarışmacı mücadele etti.

Sportif direktörlüğünü Kuzey Kıbrıs Turing ve Otomobil Kurumu’nun yaptığı sezonun üçüncü yarışı akşamüzeri başlarken, gecenin ilk saatlerinde sona erdi ve birinciler belirlendi.

Her zaman olduğu gibi en yoğun kategori olan mini kategoride 8 yarışmacı mücadele ederken, Niyazi Özçınar ilk sırada yer alan isim oldu. Mustafa Efeefe ikinci olurken podyumun üçüncü basamağında Hasan Macila yer aldı.

Junior kategoride Demir Emre ilk sırada yer alırken, üçüncü yarış sonunda ikinci zaferini elde etmeyi başardı. İkinci Mert Uzun olurken Mete Saygın podyumu tamamlayan isim oldu.

Senior kategoride ise Tolga Güryel podyumun üst basamağında yer almayı başarırken, İzzet Çınar ikinci, Janet Öncülay üçüncü oldu.

Yarış sonunda yapılan ödül töreninde dereceye girenlere kupaları verildi.

 

Kategorilere göre dereceye giren isimler şöyle:

 

Mini:

1.Niyazi Özçınar

2.Mustafa Efeefe

3.Hasan Macila

 

Junior:

1.Demir Emre

2.Mert Uzun

3.Mete Saygın

 

Senior:

1.Tolga Güryel

2.İzzet Çınar

3.Janet Öncülay


Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı