FutbolSpor

Çıdamlı Mesarya’da


MESARYA TRANSFERDE COŞTU: Mesarya, Yenicami futbolcusu İbrahim Çıdamlı’yı transfer ederek adından yine söz ettirmeyi başardı. Mesarya’nın şimdiki hedefinde ise Mağusa Türk Gücü’nden ayrılma noktasında olan ve Doğan Türk Birliği’nin de ilgilendiği Halil Turan var

 

Yenicami futbolcusu İbrahim Çıdamlı yeni sezonda Birinci Lig’in iddialı ekiplerinden Mesarya Spor Kulübü formasını terletecek. Geride bıraktığımız sezon Göçmenköy’ü şampiyonluğa taşıyan ve yeni sezon için Mesarya’nın başına getirilen başarılı teknik adam Nazım Aktunç, kadroyu güçlendirip iddialı bir takım yaratmak peşinde. Geçtiğimiz sezonda Doğan Türk Birliği’nde kiralık olarak oynayan İbrahim Çıdamlı, kulüplerin vardığı anlaşma sonucunda bonservisli olarak Mesarya’ya transfer oldu.

 

Sami’yi de renklerine bağladılar

Dün İbrahim Çıdamlı’yı transfer eden Mesarya, geçtiğimiz gün de bonservisi Mağusa Türk Gücü’nde bulunan Sami Ergazi’yi kadrosuna katmıştı.
Günlerdir anlaşma yolu arayan her iki kulüp yöneticileri, Sami’nin kiralık olarak Mesarya’da oynaması konusunda anlaşmaya varmıştı.
Sami hem sol kanat bölgesinde hem de orta sahada etkili futbolcu ile dikkatleri üzerine çekiyordu.

 

Sırada Halil Turan var

İbrahim Çıdamlı ve Sami transferleri ile bu haftaya damga vuran Mesarya Kulübü bu kez Mağusa Türk Gücü futbolcusu Halil Turan’ı gözüne kestirdi. Mağusa Türk Gücü’nden ayrılma noktasında olan ve Doğan Türk Birliği’nin de istediği Halil Turan için devreye giren Mesarya Kulübü bu anlamda büyük bir yol kat ederken tarafların anlaşma noktasına geldiği ifade edildi.Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı