Başarılılar ödüllendirildi

14 Aralık 2017 Perşembe | 11:48
Atakom Limited

K-Pet Süper Lig’de 12. haftanın başarılıları olarak belirlenen Gençler Birliği Teknik Direktörü Hasan Topaloğlu, Gençler Birliği futbolcusu Şenol Şöför ve hakem Kerem Eran, 200 TL’lik nakit para ödülü ve plaketlerini dün Havadis Gazetesi’nde düzenlenen törenle aldı

2017-2018 futbol sezonunda K-Pet Süper Lig’de her haftanın başarılı teknik adamı, futbolcusu ve hakemi, Havadis Gazetesi Spor Servisi ile Atakom Limited iş birliğinde ödüllendirilmeye devam ediyor.

K-Pet Süper Lig’in 12. haftasında konuk ettiği lider Doğan Türk Birliği’ni 4-1 mağlup ederek rakibinin 5 maçlık galbiyet serisini sonlandıran ve zirve yarışına da yeniden ortak olan Gençler Birliği’nin Teknik Direktörü Hasan Topaloğlu haftanın en başarılı teknik adamı olarak seçildi.

Aynı karşılaşmada 2 gol ve 1 asistle oynayarak maça damga vuran ve galibiyette büyük pay sahibi olan Gençler Birliği’nin genç oyuncusu Şenol Şöför, haftanın futbolcusu oldu.

Gençler Birliği-Doğan Türk Birliği maçının hakemi Kerem Eran da doğru kararları ve başarılı yönetimi ile haftanın hakemi olarak belirlendi.

Süper Lig’de 12. haftanın başarılı teknik adamı, futbolcusu ve hakemi olarak belirlenenler, 200 TL’lik nakit para ödülü ve plaketlerini dün Havadis Gazetesi’nde düzenlenen törenle aldı.

Törende, haftanın teknik adamı Hasan Topaloğlu’na ödülünü Atakom Ltd. Pazarlama Müdürü Akay Aşina, haftanın futbolcusu olan Şenol Şöför’e de ödülünü Havadis Gazetesi Spor ve Magazin Müdürü Mustafa Özsoy takdim etti.

Haftanın hakemi Kerem Eran ise ödülünü Havadis Gazetesi spor yazarlarından Coşkun Kutay’dan aldı.