Ocak ve Efsane’nin işi zor

14 Aralık 2017 Perşembe | 11:35
GAÜ Çetinkaya, Türk Ocağı

GAÜ Çetinkaya ve Türk Ocağı, Süper Lig’in 13. haftasında bu sezon evlerinde mağlubiyet yüzü görmeyen takımlara konuk olacak

EVLERİNDE KAYBETMİYORLAR:
Süper Lig’de bu hafta deplasmanda oynayacak olan Gençler Birliği ile birlikte kendi sahalarında oynadıkları maçları kaybetmeyen Merit Alsancak Yeşilova ve Binatlı, konuk edecekleri takımları yine eli boş göndermeyi hedefleyecek

 

ÇETİNKAYA VE OCAK KESKİN VİRAJDA:
Yeşilova ve Binatlı sahalarındaki 6 maçta 2 galibiyet ve 4 beraberlik elde ederken 13.haftada M.A.Yeşilova cumartesi günü GAÜ Çetinkaya’yı, Binatlı ise pazartesi Türk Ocağı’nı ağırlayacak

 

Hüseyin KÖPRÜLÜ

 

Süper Lig’in 13.haftasında rakiplerini konuk edecek olan Merit Alsancak Yeşilova ve Binatlı takımları kendi sahalarındaki maçlarda hiç mağlubiyet yüzü görmeyerek deplasman takımlarına yine zor anlar yaşatacaklar.

Bu takımların dışında Gençler Birliği de kendi sahasında hiç kaybetmeyen diğer bir ekip. İskele ekibi, 13.haftada deplasmanda mücadele edecek.
16 Aralık Cumartesi GAÜ Çetinkaya’yı konuk edecek olan Merit Alsancak Yeşilova ve 18 Aralık Pazartesi günü Türk Ocağı’nı ağırlayacak olan Binatlı unvanlarını korumak için yine saha avantajlarını en iyi şekilde kullanmayı hedefleyecek.

 

Evlerinin beyi

Süper Lig’de kendi sahasında oynadığı maçlarda mağlubiyet görmeyen 3 takımdan ikisi olan M.Alsancak Yeşilova ve Binatlı takımları 2’şer galibiyet ile 4’er beraberlik elde ettiler. G.Birliği ise 3 galibiyet 3 beraberlik elde ederek daha iyi bir iç saha puanlamasına sahip oldu.
Yeşilova evindeki 6 maçta 10 gol atıp kalesinde 5 gol gördü. Binatlı 9 gol atıp 4 gol yerken, G.Birliği ise 13 gol atıp kalesinde 8 gol gördü.

 

Beraberlik ihtimalleri yüksek

Her üç takım da evlerinde kaybetmezlerken beraberlik sayılarının çok olması sonraki maçlardaki beraberlik ihtimallerini artırıyor. G.Birliği sahasında 3 kez, M.Alsancak Yeşilova 4 ve Binatlı takımı da 6 maçta 4 kez berabere kaldı.
G.Birliği’nin iç saha performansı:

1.hafta: Gençler Birliği-Yalova: 4 – 3

3.hafta: Gençler Birliği-Cihangir: 0-0

5.hafta: Gençler Birliği-Mağusa Türk Gücü:2-2

8.hafta: Gençler Birliği-Lefke: 3-2

10.hafta: Gençler Birliği-Merit Alsancak Yeşilova: 0-0

12.hafta: Gençler Birliği-Doğan Türk Birliği: 4-1

 

M.Alsancak Yeşilova’nın iç saha performansı:

1.hafta: Merit Alsancak Yeşilova-Doğan Türk Birliği: 2-2

3.hafta: Merit Alsancak Yeşilova-Yeni Boğaziçi: 0-0

5.hafta: Merit Alsancak Yeşilova-Yalova:1-1

7.hafta: Merit Alsancak Yeşilova-Cihangir: 4-1

9.hafta: Merit Alsancak Yeşilova-Mağusa Türk Gücü: 2-0

11.hafta: Merit Alsancak Yeşilova-Baf Ülkü Yurdu: 1-1

 

Binatlı’nın iç saha performansı:

2.hafta: Binatlı-Lefke: 0-0

4.hafta: Binatlı-Merit Alsancak Yeşilova: 2-2

6.hafta: Binatlı-Doğan Türk Birliği: 3-1

8.hafta: Binatlı-Yeni Boğaziçi: 1-1

9.hafta: Binatlı-Gençlik Gücü: 3-0

11.hafta: Binatlı-Yenicami: 0-0