FutbolSpor

Ocak, Altınör ile yola devam

Süper Lig ekiplerinden Türk Ocağı’nın, 2016-17 dönemini kapsayan; mali ve faaliyet raporunun yanı sıra, öngörülen tüzük değişikliğini kapsayan “Seçimli Olağan Genel Kurulu” dün akşam kulüp lokalinde yapıldı

BAŞKAN ALTINÖR’LE 2 YIL DAHA: Başkan Fahri Altınör tarafından açıklanan; 2016-17 faaliyet ve gelir-gider mali raporu’nun yanı sıra öngörülen tüzük değişikliği üyeler tarafından onaylandı. Başkanlık seçimine tek aday olarak giren Başkan Fahri Altınör, üyelerin onayıyla iki yıllığına yeniden başkan seçildi

Coşkun KUTAY

Süper Lig’in Girne bölgesi takımlarından Türk Ocağı Limasol’un; 2016-17 dönemi mali ve faaliyet raporunun yanı sıra öngörülen tüzük değişliğini kapsayan Seçimli Olağan Genel Kurulu, dün akşam kulüp lokalinde yapıldı.

 

Faaliyet ve mali rapor onaylandı

Divan Başkanlığını Eray Fellahoğlu’nun yaptığı OlağanGenel Kurulda Başkan Fahri Altınör, 2016-17 döneminde gerçekleşen faaliyet raporunu açıkladı. Faaliyet raporundan sonra gündeme gelen gelir-gideri kapsayan mali raporun da kabul edilmesinin ardından başkanlık seçimine geçildi.

 

Fahri Altınör oy birliği ile yeniden başkan

Tek başkan adayı olarak seçime giren mevcut Başkan Fahri Altınör, üyelerin oy birliği ile yeniden iki yıllığına başkanlığa seçildi. Seçim sonrasında söz alan Başkan Fahri Altınör, şahsı ve yönetim kuruluna gösterilen ilgi nedeniyle genel kurula katılan üyelere teşekkür etti.
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Kapalı