22 yıldır aynı şeyi yiyor - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Perşembe, Eylül 28, 2023
BeslenmeSağlık

22 yıldır aynı şeyi yiyor

Daniel PennockDaniel Pennock

[dropcap style=”circle” color=”#ffffff” bgcolor=”#0065ad”]D[/dropcap]aniel Pennock 26 yaşında ve iki çocuk sahibi. Son 22 yıldır yani 4 yaşından beri her gün, her öğünde aynı şeyi yiyor ve yalvarıyor: Bana yardım edin, sağlıklı bir hayat yaşamak istiyorum.

Hürriyet’in haberine göre, 4 yaşındayken bir gün sosis ve patates kızartmasından başka bir şey yemek istemediğini söyledi. Bu istek o kadar kuvvetliydi ki 22 yıldır bu döngüyü kimse kıramadı. Pennock, sosis ve patates kızartmasından başka bir şey ağzına yaklaştığı anda bile kendisini fiziksel olarak hasta hissettiğini söylüyor.


“KIZ ARKADAŞIM BU YÜZDEN TERK ETTİ”

Onun bu sıradışı alışkanlığı düzenli bir ilişki kurmasını da engelliyor. Bir önceki kız arkadaşı Pennock’un bu huyu yüzünden hiç dışarıda yemek yiyemedikleri için kendisini terk ettiğini söylüyor.

“HAYATIMDA SEBZE YEDİĞİMİ HATIRLAMIYORUM”

Genç adamın hedefi ise daha şaşırtıcı. Kişisel spor koçu olmak isteyen Daniel Pennock, “Hayatımda hiç sebze yediğimi bile hatırlamıyorum. Sadece elma ve muz yiyorum ama başka herhangi bir yiyecek yanıma yaklaştığı anda bile kendimi fiziksel olarak hasta hissediyorum. Her gün sosis ve patates kızartması yiyorum ve bunu 22 yıldır yapıyorum. Başka şeyler denedim ama yutmayı bile başaramadım” dedi.
Çocukluğuna inerek sorunu çözmeye çalışan genç adam “Beynimi didik diidk ettim, aileme bunun nasıl başladığını sordum defalarca ama bir çözüm bulamadık. diye konuşuyor.

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar