En Üst

27 Nisan 2017

Bu yollar geçilmez

Bu yollar geçilmez
Haber İçi Üst

Yol içerisindeki çukurlardan kaçmak isteyen sürücüler, her gün kaza tehlikesi ile karşı karşıya kalıyor.
Havadis’e konuşan bölge halkı sorunu defalarca dile getirdiklerini ama kimsenin ilgilenmediğini söyledi.  İsyan noktasına gelen köy halkı, “Bir yolun yapılması için birinin ölmesi mi gerekiyor” dedi.

Hem cana hem mala zarar
Köylülerin tüm isyanına rağmen aylardır yapılmayan yol, hem kazalara davetiye çıkarıyor hem de arabaların bozulmasına neden oluyor.
Yolun bozuk olması nedeniyle arabalarının her gün bozulduğunu söyleyen köylüler, “söz değil, icraat istiyoruz” dedi.

Köy halkı ne dedi?
 

Hasan Kasap
“Pınarbaşı yolu kullanılamaz duruma geldi. Defalarca yetkililere söyledik. Arabalarımız bu yolda mahvoldu. Artık birileri ilgilensin. Bu yolun yapılması için illaki birine bir şey mi olması gerekiyor. Önceden önlem alsınlar.”

 

 

 

Ali Gündüz
“Defalarca bu yolla ilgili şikayetlerimizi dile getirdik. Ancak kimse ilgilenmiyor. Yol ortasındaki kocaman çukurlar kazalara davetiye çıkarıyor. Zaten hemen hemen her gün kaza oluyor. Ben UBP’liyim ancak buna rağmen kimse ilgilenmedi.”

 

 

 

 

Mehmet Vaizoğlu
“Pınarbaşı yolu dökülüyor. Arabalarımız mahvoldu. Artık bu yolun yapılmasını istiyoruz. Biz defalarca şikayetlerimizi dile getirdik. Ancak ilgileneceğiz demelerine rağmen kimse ilgilenmiyor. Bu yolun yapılması için birinin ölmesi mi gerekiyor.”

 

 

 

Hüseyin Kiraz
“Artık bu yolun yapılmasını istiyoruz. Her gün kaza tehdidi altında bu yoldan geçip gidiyoruz. Arabalarımız mahvoldu. Yetkiler yapılacak demesine rağmen üzerinden aylar geçti. Ancak hala değişen bir şey yok.”

 Yol içerisindeki çukurlardan kaçmak isteyen sürücüler kaza tehdidi ile karşı karşıya kalıyor

Facebook Yorumları
0
BeğenBeğen
0
MuhteşemMuhteşem
0
HahahaHahaha
0
İnanılmazİnanılmaz
0
ÜzgünÜzgün
0
KızgınKızgın
Teşekkürler!
Haber İçi Orta

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Haber İçi Alt
Powered by Maç Sonuçları & Canlı Skor Mobil

Skull King