SanatSinema

Yeni Game of Thrones dizisi hala isimsiz

The Long Night (Uzun Gece) şeklinde anılan yeni Game of Thrones spin-off’unun adı henüz netleşmedi.Seçtiği adın diziye verilmediğini söyleyen dizinin yaratıcısı, böyle bir algı yarattığı için “Hata benim” açıklamasını yaptı.
Game of Thrones’un merakla beklenen *spin-off’unun hazırlıkları sürerken, yeni dizinin adının hala belli olmadığı açıklandı.*Spinoff: Çok tutulan bir dizinin karakterleriyle ayrı bir dizi yapmak ya da yan hikaye üretmek.

Game of Thrones’un ve aynı zamanda yeni spin-off’un da yaratıcısı George R. R. Martin, The Long Night (Uzun Gece) olması gerektiğini söylese de dizinin adı hala konmadı.

Martin, HBO’nun yeni projesiyle ilgili blogunda açıklama yaparak, “Jane Goldman’in yazdığı senaryonun hala bir adı yok. The Long Night benim kesinlikle tercih ettiğim isim ama resmi olarak seçilmedi. Dolayısıyla bunu önceden söylemek beni hatam, benim hatam, benim hatam” dedi.

Game of Thrones’un 8 bin yıl öncesini anlatacak olan ve White Walker’ların doğuşuna odaklanacağı açıklanan yeni dizinin şimdiye kadar belli olan başrol oyuncularının Naomi Watts ve Josh Whitehouse olduğu duyurulmuştu.

Yeni dizinin çekimlerine ne zaman başlanacağı ve dizinin yayın tarihi henüz bilinmiyor.

Başa dön tuşu