KıbrısMagazin

Yardım için “Şarkılara Vesile”
KANSERLİLER YARARINA ALBÜM TANITIMI:
Türk Sanat Müzi
ği sanatçımız Bahar Gökhan, yeni albümü “Şarkılara Vesile”nin tanıtımını Kanser Hastalarına Yardım Derneği yararına düzenlenen bir etkinlikle yaptı


Merit Lefkoşa Hotel’de geçtiğimiz gün Kanser Hastalarına Yardım Derneği yararına şarkıların gönüllere aktığı keyifli bir etkinlik gerçekleştirildi. Söz ve besteleri İstanbul Başkonsolosluğu Sağlık Ateşesi Vesile Erdoğan Topçuoğlu’na ait olan sanatçı Bahar Gökhan’ın seslendirdiği “Şarkılara Vesile” albümü yoğun katılımın olduğu bir etkinlikle yaşandı.

Etkinliğe Sağlık Bakanı Filiz Besim, UBP Genel Başkanı Ersin Tatar, UBP Genel Sekreteri Hasan Taçoy, UBP Milletvekilleri Faiz Sucuoğlu ve Aytaç Çaluda gibi siyaset dünyasından isimler yer alırken Cemal Özgürsel ve Neptün Üner gibi sanat camiasından isimler de geceye katılanlar arasındaydı. Bahar Gökhan gecede sahne aldı. Yeni satışa çıkardığı albümünü konuklara tanıttı.

Sağlık Bakanı Filiz Besim’in konuşma yaptığı gecede başarılı sanatçımız Bahar Gökhan ise yepyeni albümündeki şarkıları seslendirdi. Birbirinden güzel şarkılarla anlam kazanan gecenin en anlamlı yönü ise katılımdan elde edilen gelirin dernek yararına bağışlanması oldu.

Başa dön tuşu