Virüsten korktuğu için uçağa binmedi, 3 ay havalimanında yaşadı - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Cumartesi, Aralık 3, 2022
DünyaManşet

Virüsten korktuğu için uçağa binmedi, 3 ay havalimanında yaşadı

ABD, CHİCAGO, virüs, havalimanı

ABD’de, koronavirüsten korktuğu için uçağa binmek istemeyen bir kişi, Chicago’da havalimanının güvenli bölgesinde 3 ay gizlice yaşadı. Haber Chicago Tribune gazetesinde yayınlandı. 36 yaşındaki Aditya Singh, 19 Ekim 2020’de Los Angeles’tan geldiği O’Hare Uluslararası Havalimanı’nın güvenli bölgesinde 3 ay kaldı.

Yolculardan yemek isteyerek yaşadı

16 Ocak’ta United Havayolu şirketi çalışanları tarafından kimlik kartının sorulması üzerine fark edilen Singh, polis tarafından gözaltına alındı. Singh, mahkemede yeni tip koronavirüsten (COVID-19) korktuğu için Los Angeles’a dönmek istemediğini, havalimanında bulduğu bir çalışana ait kimlik kartı ile 3 ay güvenli alanda fark edilmeden kaldığını söyledi. Yiyecek ihtiyacını ise yolculardan isteyerek karşıladı. Singh’in Chicago’ya niye geldiği konusunda bir açıklama yapılmazken California’nın Orange bölgesinde yaşadığı ve adli sicilinin temiz olduğu ortaya çıktı.


Havalimanına ayak basması yasaklandı

“İzinsiz özel mekana girmek” suçlamasından hakkında 1000 dolar kefalet istenen Singh’in, bir daha O’Hare Uluslararası Havalimanına ayak basması da yasaklandı.

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar