KıbrısManşet

Uyananlar “UYUYANLARI” uyandırdı!


Cenk Diler, “uyananlar, UYUYANLARI, uyandırsın” sloganıyla Havadis TV’de dün sabah canlı yayın programına başladı. Uyan Kıbrıs isimli program, 20 binden fazla kişiye ulaştı

HIZLI GİRİŞ: Cenk Diler, Havadis TV’deki programı ile sezona hızlı bir giriş yaptı. Havadis TV’nin yanı sıra FM 107.8 Radyo Havadis’ten canlı olarak yayınlanan program, binlerce kişi tarafından izledi

İLGİ BÜYÜK: Havadis’in haciz saldırısıyla susturulmak istendiği bir dönemde yayına giren Uyan Kıbrıs, 200 kişi tarafından paylaşıldı. Cenk Diler’in kendine özgü sunumu nedeniyle, programa yüzden fazla yorum geldi

Havadis okurlarına 4 Mayıs 2018 tarihinde “Yorum” başlıklı köşe yazısı ile “merhaba” diyen Kıbrıs Türk basınının önde gelen yazarlarından Cenk Diler, dün itibari ile Havadis TV izleyicileri ve Radyo Havadis dinleyicileri ile de buluştu.

Cenk Diler, Havadis TV’de dün sabah canlı yayın programına başladı.

“Uyananlar uyuyanları uyandırsın” sloganıyla Havadis TV izleyicilerine “Günaydın” diyen Diler’in canlı yayın programı, daha ilk günden binlerce kişiye ulaştı.

Cenk Diler’in Uyan Kıbrıs isimli programı 20 binden fazla kişiye ulaşırken, programa yüzden fazla yorum geldi. Diler’in programı, 200 kişi tarafından paylaşıldı.

Uyan Kıbrıs, Radyo Havadis’te de yayınlandı

Yayın sırasında trafikte olanlar, Cenk Diler’i FM 107.8 Radyo Havadis’ten dinledi.

Cenk Diler’in hazırlayıp sunduğu, “Uyan Kıbrıs” isimli program, Havadis TV’nin yanı sıra FM 107.8 Radyo Havadis’ten de canlı olarak yayınlandı.

Her gün Havadis’te

Kıbrıs Türk basınının önde gelen programcılarından ve yazarlarından Cenk Diler, 4 Mayıs 2018 tarihinden bu yana Salı-Cuma günleri “Yorum” isimli köşe yazısı ile Havadis okuyucularına sesleniyor.

Diler, ayrıca her Pazartesi, Resmi Gazete özetlerini Havadis okurlarına ulaştırıyor.

Cenk Diler, artık hafta içi her gün 08.45’te de Havadis TV izleyicileri ile buluşacak.

Cenk Diler’in Uyan Kıbrıs isimli canlı yayın programı FM 107.8 Radyo Havadis’ten de canlı olarak yayınlanacak.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı