SanatSinema

Thor izdihamı


Yeni sezonun merakla beklenen projelerinden Thor, çekimlerinin yapıldığı Avustralya’nın Brisbane şehrinde infiale neden oldu.

Polis zorlandı

POLİS ZORLANDIÖnümüzdeki yıl gösterime girmesi planlanan Thor serisinin üçüncü filmi ‘Thor: Ragnarok’un çekimlerinin yapıldığı Brisbane şehrinde polis filmin hayranlarını kontrol etmekte zorlandı.

Saatlerce beklediler

SAATLERCE BEKLEDİLER

Başrol oyuncusu Chris Hemsworth’le fotoğraf çektirebilmek için çekimlerin yapıldığı caddede uzun bir kuyruk oluşturan Thor hayranları, saatler boyunca Hemsworth’ün yanlarına gelmesini bekledi.

Bayılanlar oldu

BAYILANLAR OLDU

Önceki gün Hemsworth ile selfie çektirmek için yarışan hayranları arasında izdiham yaşandı hatta bayılanlar oldu.

2017 Kasımda vizyonda

2017 KASIMDA VİZYONDA

Taika Waititi’nin yönettiği ve Hemsworth’e Idris Elba, Tom Hiddleston, Cate Blanchett, Mark Ruffalo ve Anthony Hopkins gibi ünlü isimlerin eşlik ettiği film, 2017 Kasım’ında vizyona girecek.

Yapımcı Kevin Feige film hakkında şunları söylüyor: “Thor’un devamı oldukça güçlü ve benzersiz olacak. Ve Cate, Jeff, Tessa, Karl ve Mark’ın da katkılarıyla şimdiye kadarki en tehlikeli ve görkemli macerayı hazırlıyoruz. Her birinin bu filmde yer alması ve Marvel dünyasında bulunması bizim için bir onur ve hepsiyle birlikte bu filmi kotarmak inanılmaz bir deneyim.”

Yapımcı Kevin Feige film hakkında şunları söylüyor: “Thor’un devamı oldukça güçlü ve benzersiz olacak. Ve Cate, Jeff, Tessa, Karl ve Mark’ın da katkılarıyla şimdiye kadarki en tehlikeli ve görkemli macerayı hazırlıyoruz. Her birinin bu filmde yer alması ve Marvel dünyasında bulunması bizim için bir onur ve hepsiyle birlikte bu filmi kotarmak inanılmaz bir deneyim.”Başa dön tuşu