Sinema

Sylvester Stallone’un canlandırdığı mafya babası karakteri Dwight’ın ilk görselleri paylaşıldıParamount+, ünlü aktör Sylvester Stallone’un Tulsa King adlı dizideki mafya babası karakterinin ilk görselini paylaştı.

Tarihe geçen filmlerden Rocky serisinin fikir babası ve yazarı olan Stallone, Police Story, Kojak ve bugünlerde gösterimde olan This Is Us gibi dizilerde yardımcı karakter rollerinde yer aldıktan sonra ilk defa bir televizyon dizisinde başrolde olacak.
Paramount+ dijital yayın platformunda gösterime girecek dizide Dwight adlı bir mafya babasını canlandıran Stallone’un ilk fotoğrafı yapım şirketinin sosyal medya hesabında paylaşıldı.MTV Entertainment Studios ve 101 Studios’un ortak yapımı olan ve Taylor Sheridan tarafından yazılan dizi, 25 yıl sonra hapisten çıkan ve mafya ailesinin patronu tarafından ABD’nin Tulsa kentine sürgün edilen New York’lu Dwight karakterini takip ediyor.

Artık New York’taki mafya ailesinden destek görmediğini düşünen Dwight Manfredi, yerleştiği Tulsa’da kendisine yeni bir aile kurmaya başlıyor.

Başa dön tuşu