MüzikSanat

Simge, Yankı ile zirvede

Bu bölüm, Jannah Extinsions Eklentisini gerektiren bazı kısa kodları içerir. Tema Menüsünden> Eklentileri Yükle'den yükleyin.

[dropcap style=”circle” color=”#ffffff” bgcolor=”#0065ad”]S[/dropcap]özleri Sezen Aksu ve Deniz Erten imzalı, bestesi Simge, Ersay Üner ve Ozan Bayraşa’ya ait olan “Yankı” ile Simge iTunes Türkiye listesinde Top 5’te 1 numara oldu!

Simge; söz ve müziği kadar Ozan Bayraşa’nın başarılı aranjesi ile Yankı’nın kısa sürede gördüğü ilgiden oldukça memnun olduğunu belirtirken, sadece müzikseverlerden değil aynı zamanda Hande Yener, Murat Boz, Demet Akalın, Büşra Pekin, Mithat Can Özer, Suzan Kardeş gibi ünlü isimlerden ve müzik eleştirmenlerinden de tam not aldı.

100 milyon tıklanmayı geçen şarkısı “Miş Miş”in ardından yayımladığı “Yankı” ile bir buçuk ayda 14 milyon izlenme sayısına ulaşan Simge, Türkiye’de alışılagelmiş pop müzik anlayışının dışına çıkarak büyük bir başarıya imza attı.

Yurtiçi ve yurtdışı konser turuna hız kesmeden devam eden sanatçı, yaz dönemine yine bomba gibi bir şarkı ile giriş yapacağının da müjdesini verdi.

[lightbox thumb=”http://resimler.havadiskibris.com/wp-content/uploads/2016/04/simge-yankı.jpg” type=”video” link=”https://www.youtube.com/watch?v=JprU54xX2aM”]
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı