Magazin

Kendall ve Bieber aşkı doğuyor


[dropcap style=”circle” color=”#ffffff” bgcolor=”#0065ad”]Ü[/dropcap]nlü şarkıcı Justin Bieber, eski aşkı Selena Gomez’i görmezden gelerek Kardashian ailesinden model Kendall Jenner’a sosyal medya üzerinden mesaj gönderdi. Bieber, hafta sonu katıldığı iHeart Radyo Ödülleri töreninde yılın erkek sanatçısı ödülünü aldı. Performansını sergilemeden öncesinde sahne arkasında fırtınalı aşk yaşadığı eski sevgilisi Selena Gomez’i görmezden gelerek yanından selam bile vermeden geçip gitti.

“TEBRİKLER KEN, GÜZEL GÖRÜNÜYORSUN”Ünlü şarkıcı Bieber, Instagram hesabından kapağında model arkadaşı Kendall Jenner’ın bulunduğu Vogue dergisinin nisan sayısının fotoğrafını paylaşarak altına; “Tebrikler Ken, güzel görünüyorsun” satırlarını yazdı. Kendall ve Justin flörtünün Selena Gomez’in ünlü şarkıcıyla birlikte olduğu zamanlarda bile sürdüğü dedikodusu kulaktan kulağa dolaşıyordu.

SELENA VE JUSTİN’İN TEKRAR BİR ARAYA GELECEĞİ KONUŞULUYORDU

Justin Bieber geçtiğimiz haftalarda sosyal medya hesabında Selena Gomez ile tutkulu bir öpüşme fotoğrafını paylamış ardından Gomez, ünlü şarkıcının bir konserinde görüntülenmişti. Tüm bu olanlar, bir dargın bir barışık ilişkilerine en nihayetinde nokta koyan ünlü çiftin tekrar birleşeceği yorumlarına sebep olmuştu.

KENDALL-BİEBER AŞKI ZOR GÖRÜNÜYOR

Son yaşananlar ışığında, Kendall Jenner ünlü şarkıcı Justin ile duygusal bir ilişkiye girer mi soruları magazin basınının gündemini meşgul etti. Bilindiği gibi Kendall Jenner, Bieber’ın bir dargın bir barışık ilişki yaşadığı kız arkadaşı Hailey Balwdin ile yakın arkadaş.

KASET İDDİASI BÜYÜK SES GETİRMİŞTİ

Daha önce internette yayınlanan ve bu ikiliye ait olduğu ileri sürülen cinsel içerikli kaset büyük ses getirmişti.


Başa dön tuşu