BasketbolSpor

Seminer bizim sınavımız SPOR ARTI’nın bu haftaki konuğu Basketbol Federasyonu Başkanı Ahmet Sütçü, bugün başlayan “Birinci Kademe E Kategori Antrenörlük Kursu hakkında açıklamalar yaptı

 40 KATILIMCI VAR: Sütcü, seminere KKTC’den ve Türkiye’den 40 civarında antrenör adayının katıldığını belirterek kursiyerlerin 10 gün boyunca çok ciddi dersler alacaklarını söyledi

 BRTSPOR’da SPOR ARTI’nın bu haftaki konuğu Basketbol Federasyonu Başkanı Ahmet Sütçü oldu.

Programda, Sütcü  “Birinci Kademe E Kategori Antrenörlük Kursu” yanı sıra Erkekler Final serisi ve aynı zamanda Kadınlar Ligi ile gündeme taşınan diğer konular konusunda bilgiler verdi.

 

TBF’den üst düzey isimler

TBF’den üst düzey isimler; Alaeddin Yakan ve Hasan Özmeriç’in başında olduğu seminerle ilgili Başkan, “Bu aynı zamanda KKTC Basketbol Federasyonu olarak bizim de sınavımız” değerlendirmesinde bulundu.

Ahmet Sütçü, Koopspor-LAÜ yarı final mücadelesinde son maç ve bu hafta başlayacak YDÜ-LAÜ final serisini ‘canlı’ yayınlayacak BRTSPOR’un katkısına da vurgu yaptı.

Federasyon Başkanı, artan canlı yayınlarla ilgili “Ne kadar göz önünde olursak ‘Basketbol’ için yürüttüğümüz çalışmalar da o denli sonuç verici olacak” diye konuştu.


Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı