Magazin

Podyuma yıldızlar yağdıÜNLÜ MANKENLER YÜRÜDÜ: Bu yıl ilki düzenlenen Konya Fashion Day’de Türkiye Mankenler Kraliçesi Tuğçe Sarıkaya sunumunda Ece Gürsel, Şebnem Schaeffer, Günay Musayeva, Sema Şimşek, Sevil Uyar, Zeliha Çal, Yağmur Ayaz gibi yıldız mankenler podyuma çıktı

Bu yıl birincisi Konya Dedeman Hotel’de gerçekleşen Konya Fashion Day, Türkiye’nin ünlü mankenleriyle ve muhteşem sahne şovlarıyla  yaşandı.

Sunuculuğunu Türkiye Mankenler Kraliçesi Tuğçe Sarıkaya’nın yaptığı defilede, ünlü koreograf Asil Çağıl koreografileriyle Ece Gürsel, Şebnem Schaeffer, Günay Musayeva, Sema Şimşek, Sevil Uyar, Zeliha Çal, Yağmur Ayaz, Gözde Coşkun, Türkan Geyik, Buse Orcan,Özge Nur Ücel , Kaan Akıncı ve Vedat Behar  gibi Türkiye’nin tanınmış ve taçlı güzelleri podyuma çıktı.

Perspective, Berna Köksal ,Ehil’s ve Ayten Elibol firmalarının  defilelerinin yapıldığı  bu muhteşem geceye İstanbul’dan da başta duayen modacı Yıldırım Mayruk olmak üzere bir çok seçkin davetli katıldı. Defileden sonra Mevlana’yı ziyaret eden ünlü mankenler duygusal anlar yaşadı.

Konya Fashion Day fikrinin Konya’nın tanıtımı açısından da çok önemli olduğunu vurgulayan organizatör Arada 1 Event kurucusu Cihan Ateşgözü “Konya Fashion Day oluşumunun bu yıl ilki gerçekleşti, amacımız bu etkinliği geleneksel hale getirip her yıl yapmak ve Konya’nın tanıtımına önemli bir katkı sağlamak.” dedi.


Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı