EkonomiEmlak

Milos Park Homes kapılarını açtıKıbrıs Developments, yine ilklere imza atarak emlak ve inşaat dünyasının merakla beklediği Milos Park Homes projesinin showhouse lansmanını 16 Nisan Cumartesi günü sanat ve doğayla bütünleşen keyifli bir bahar etkinliği ile gerçekleştirdi. Sektörün önde gelen yatırımcılarının, çözüm ortaklarının ve seçkin bir davetli topluluğunun katılımıyla gerçekleşen 16dört16 isimli showhouse lansmanı ile Milos Park Homes’un kapıları, huzur dolu ortamını yaşatmak, doğanın ruhunu hissettirmek ve ayrıca sanatın hayatımıza kattığı estetiği sunmak üzere açıldı.
Alışılmış lansman etkinliklerinden çok farklı olarak Girne Alsancak’ta hayat bulan Milos Park Homes’da farklı konut tiplerinde hazırlanan her bir örnek ev aynı zamanda birer sanat galerisine dönüştürüldü. Konukların zeytin ve limon bahçeleri ile çevrili eşsiz doğasında Milos Park Homes’un titizlikle tasarlanmış farklı konseptlerdeki örnek evlerini ve her birinde ayrı bir hikayenin anlatıldığı sanat galerilerini gezmesi ile başlayan etkinlik havuz başında düzenlenen kokteyl ile devam etti.Milos Park Homes projesinde ilk günden bugüne kadar yaşanan süreci, 16dört16 etkinliğinin anlamını ve projenin farklılaşan yönlerini detaylı bir sunumla paylaşan Kıbrıs Developments Proje Tasarımı ve Pazarlama Bölümü Direktörü Harper Özbirim, 16dört16 etkinliğinin alan kavramlarının nasıl farklı kullanılabileceğini ve yaşam alanlarının sanat alanlarına dönüşebileceğini gösteren, tam anlamıyla alanların kesiştiği bir etkinlik olduğunu vurguladı.

[images_grid auto_slide=”no” auto_duration=”1″ cols=”three” lightbox=”no” source=”media: 124676,124675,124674,124673,124672,124670″][/images_grid]

İlk etap Haziran 2016’da teslim ediliyor

Sürpriz bir açıklama yaparak daha önce duyurulmuş olan etap tamamlanma tarihlerinin öne çekildiğini belirten Çağatay Özbirim, ilk etabın Kasım 2016’da değil Haziran 2016’da; ikinci etabın ise aynı şekilde Kasım 2017’de değil Haziran 2017’de tamamlanacağını müjdeledi.

Milos Park Homes’dan detaylar

Site konforu içerisinde kişiye özel tasarlanmış bir yaşam sunan Milos Park Homes’da 5 farklı konseptte toplam 129 konut yer alıyor. Projede yine bir ilk olan ve engelsiz evler olarak tasarlanan Solo konutlarında uluslararası engelli standartları dikkate alınarak yaşamı kolaylaştıracak her detay düşünüldü.

Türkiye İş Bankası’ndan Milos Park Homes’a özel kredi

Kıbrıs’ta yine bir ilk olarak Türkiye İş Bankası ile Kıbrıs Developments arasında imzalanan işbirliği anlaşması sayesinde Milos Park Homes’tan ev almak isteyenlere çok özel ve düşük faizli kredi imkanları sunuluyor. Bu anlaşma sayesinde ev koçanları hazır olmadan da Milos Park evleri kredilendirilebiliyor.

Başa dön tuşu