EkonomiKıbrısManşet

Metropol kalitesi Girne’de


Kaliteli ve güler yüzlü hizmeti ile Kuzey Kıbrıs’ta marka haline gelen, Metropol Süpermarket, daha fazla hizmet ve daha iyi alışveriş imkanı sunmak amacı ile Girne Karakum bölgesinde şube açtı

Metropol Market, önceki gün düzenlenen açılış ile Girne Karakum’da hizmet vermeye başladı. Metropol’ün Girne şubesinin açılışını Girne Belediye Başkanı Nidai Güngördü yaptı.

Direktörlüğünü Mustafa Ersoy’un yaptığı Metropol Süpermarket’in açılışına Cumhuriyet Meclisi Başkan Yardımcısı, UBP Lefkoşa Milletvekili Zorlu Töre, UBP Genel Başkanı Ersin Tatar, UBP Genel Sekreteri ve Milletvekili Hasan Taçoy da katıldı.

Ersoy: Daha çok olmak için diğer şehirlere de uzanacağız

Metropol Süpermarket sahibi Mustafa Ersoy, Girne bölgesinde şube açma hayalini gerçekleştirmenin mutluluk ve gururunu yaşadığını dile getirdi.

Metropol Süpermarket olarak, yıllardır kalitesi ve güler yüzlü hizmeti ile her zaman tercih edilen olmanın gururunu taşıdığını ifade eden Ersoy, ülkenin diğer bölgelerine de şube açma hayali olduğunu ve hayallerini gerçekleştirmeye devam edeceğini söyledi.

Metropol Süpermarket sahibi Mustafa Ersoy, “Yıllardır kaliteli ve hesaplı mottomuzla misafirlerimize en iyi hizmeti vermeye çalıştık. Misafirlerimizin yoğun ilgisinden anlıyoruz ki bunu başardık. Metropol Lefkoşa’da doğdu büyüdü ama bugün Kuzey Kıbrıs’ın bir kalite markası oldu. Şimdi ülkenin incisi Girne’mizin güzel beldesi Karakum’da ‘Çok Olmaya’ başlıyoruz. Bundan sonra ‘Daha Çok Olmak için diğer şehirlere de uzanacağız” dedi.

“Sektörümüzde yenilikçi ve örnek olmak bizim ruhumuzda var” diyen Ersoy, bunu sürdürmeye kararlı olduklarını kaydetti.

Güngördü: Kentin en doğru lokasyonunda

Girne Belediye Başkanı Nidai Güngördü, Metropol Süpermarket’in kentin en doğru lokasyonunda konumlandırıldığını söyledi.

Metropol Süpermarket’in yıllardır çizgisinden ve kalitesinden ödün vermeden hizmet verdiğini söyleyen Güngördü, Metropol Süpermarket’in Girne Karakum’daki adresinde de bol kazançlı olması temennisinde bulundu.

İlginizi çekebilir

Dövizde son durum

“Toprağı kuru göremem, her yer yeşil olmalı”

“Devleti dolandırdılar”Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı