Diğer SporlarSpor

Merve, Sinop’ta zirvedeTürkiye Voleybol Federasyonu’nun düzenlediği Pro Beach Tour’un ikinci etabı Sinop’da mücadele eden sporcularımızdan Merve Çelebi birinci olurken Buğra Eryıldız üçüncülük elde etti.
Merve Çelebi, Olga Motrich’le çıktığı mücadelede Merve-Bahanur çiftine karşı ilk seti 21-13 aldı, büyük mücadelenin yaşandığı ikinci sette 27-25 kazanan Merve partneri Olga ile birlikte bu etabı birincilikle tamamladı.Türkiye Voleybol Federasyonu organizesi Pro Beach Tour’un ikinci etabı  Sinop’da korta çıkan Merve Çelebi turnuva sonunda birincilik, bu dalın bir diğer başarılı ismi Buğra Eryıldız ise üçüncülük kürsüsüne çıktı.

Merve Çelebi, Olga Motrich’le çıktığı mücadelede Merve-Bahanur çiftine karşı ilk seti 21-13 aldı, büyük mücadelenin yaşandığı ikinci seti de 27-25 kazanan Merve partneri Olga’yla bu etabı birincilikle tamamladı.

Buğra üçüncü

Aynı organizasyonda sahaya çıkan Buğra Eryıldız ise üçüncülük maçında partneri Ksenia ile Ebru-Burcu ikilisi karşısında 21-13 ve 21-18’lik setlerle 2-0 galip geldi.

Buğra, sezon açılış etabı Hopa’dan sonra burada da üçüncülük almış oldu.

Başa dön tuşu