Magazin

Mağusa’da şarkılı, defileli tören


YENİ MEZUNLARIN DİPLOMA SEVİNCİ:

Bahar Kuaförlük ve Güzellik Akademisi, Salamis Bay Hotel’de düzenlenen diploma töreninde ülkemiz sanatçıları Çılgın Meloş, İbrahim Özduran, Sertaç Gönültaş ve Prens Tolga ile eğlenirken Mustafa Olgan Ajans mankenlerinin defilesiyle de göz kamaştırdı

Bu yıl 11. Mezunlarını veren Bahar Kuaförlük ve Güzellik Akademisi, geçtiğimiz günlerde Salamis Bay Hotel’de düzenlenen muhteşem bir diploma töreniyle ülkemize 40 yeni mezun daha kazandırdı. Gecenin sunuculuğunu Burcu Betim ve Serdar Şengül üstlenmiş oldu. İlk olarak gecenin açılış konuşmasını yapan Bahar Akademi direktörü Bahar Denizoğlu,  duygularını ve düşüncelerini aktarırken, bu yolda çok mutlu ve gururlu olduğunu dile getirerek yeni mezunlarımla bir kez daha ayni gururu ve mutluluğu yaşadığını ifade etti ve mezunlara bundan sonraki yaşamlarında başarılar diledi.

Daha sonra geceye katılan Kıbrıslı sanatçılar, seslendirdiği parçalarla herkese eğlenceli dakikalar yaşattı. Gecede sahne alan sanatçılarımız; Çılgın Meloş, İbrahim Özduran, Sertaç Gönültaş ve Prens Tolga oldu.

Gecenin ayrı bir güzelliği de Mustafa Olgan Ajans Mankenlerinin düzenlemiş olduğu defile ve görsel şovlardı. Daha sonra yeni mezunlara diplomaları verilip, hatıra fotoğrafı çekildi. Gecenin finalinde ise hep birlikte pasta kesilip kutlama yapıldı.

 
Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı