FutbolSpor

Kartal Hızlı

Süper Lig son şampiyonu Yenicami’de yeni başkan Hüseyin Metinser ve yönetim kurulu transfer çalışmalarını ve yeni sezon kadrosunu oluşturma çalışmalarına hız verdi.

GAÜ Çetinkaya’dan golcü Esin Sonay’ı serbest transfer hakkından faydalanarak kadrosuna dahil eden Yenicami, Yalova’da serbest transfer hakkı bulunan Buğra ile de anlaşma sağladı.

Forvette Esin Sonay ve orta sahada Buğra Barın’ı kadrosuna kattı.

Ebuka’ya alternatif aranıyor

Yenicami’de, golcü futbolcu John Ebuka’nın şu anda adaya geri dönmeyeceği biliniyor. John Ebuka olmayacakmış gibi hareket eden yönetim ve teknik heyeti bu doğrultuda bir çalışma yürütüyor.

John Okoli düşünülmüyor

Yenicami’nin geçtiğimiz sezon adaya getirdiği John Okoli gelecek sezon kadroda düşünülmüyor. Hücum hattında oynayan John Okoli’yi kiralık veya satılık yöntemiyle kadrodan çıkarmayı düşünen Yenicami gelecek tekliflere göre hareket edecek.

Osobe ve Candy tamam

Yenicami’nin geçtiğimiz sezon kadrosuna kattığı ve savunmada başarılı bir performans sergileyen Oladele Osobe ile yeniden anlaşma sağlandı. Buna göre Ebuka adaya dönmez ise şampiyon kadrodaki 3 yabancıdan sadece Oladele Osobe gelecek sezonki kadroda yer alacak isim olacak.

Yenicami’nin geçtiğimiz sezon Lefke’ye kiraladığı forvet oyuncusu Candy de gelecek sezon kadrosunda tutulacak isim. Candy ile de anlaşan siyah beyazlılar 3’üncü yabancı için arayışlarını sürdürüyor.

 

Etiketler


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı