Magazin

“Harikalar Diyarı”


AÇILIŞTA İZDİHAM YAŞANDI: Cage Club’ın eğlence severler tarafından dört gözle beklenen açılışı coşku dolu bir partiyle yapıldı. Bambaşka bir çehreye kavuşan Cage Club’ın açılış gecesine binlerce eğlence sever akın etti. Kapıda uzun kuyrukların oluştuğu gecede adeta izdiham yaşandı

 Eğlence sektörünün ilk akla gelen isimlerinden Cage Club, yenilenen yüzü ve işletme anlayışı ile önceki gece “Open Me” adlı görkemli bir parti ile yeni sezona “merhaba” dedi.

“Alice Harikalar Diyarında” filminden esinlenen dekoru ve büyüleyici atmosferi ile bambaşka bir çehreye kavuşan Cage Club, ülkemizin en başarılı DJ’leri arasında gösterilen Umut Özsoy, Barış Pulat ve gelecek vadeden genç yetenekler Bilgehan Alperen ve Emre Üstünkaya ile konuklarına en kaliteli müzik hizmetini sundu.

[images_grid auto_slide=”no” auto_duration=”1″ cols=”three” lightbox=”no” source=”media: 237799,237798,237797,237796,237795″][/images_grid]

Yoğun ilgi gördü

Bambaşka bir çehreye kavuşan Cage Club’ın açılış gecesine binlerce eğlence sever akın etti. Kapıda uzun kuyrukların oluştuğu gecede adeta izdiham yaşandı.

Büyüleyici atmosfer

“Alice Harikalar Diyarında” filminden esinlenen dekoru ve “Wonderland” sloganı ile görsel şovlarla gerçekleştirilen programların yanında sürpriz etkinliklerle konukları club eğlencesine doyurdu. Cage Club, bundan böyle her Çarşamba, Cuma ve Cumartesi akşamı kapılarını konuklarına açacak.

 Başa dön tuşu