FutbolSpor

Göçmen’de Aktunç bıraktı


K-Pet 1.Lig şampiyonu Göçmenköy’de teknik adam Nazım Aktunç, görevinden ayrıldığını açıkladı ve takım ile vedalaştı

K-Pet Birinci Lig şampiyonu Göçmenköy’de 3 sezondur teknik adam olarak görev yapan Nazım Aktunç görevinden ayrıldı.

Bu sezon takımın şampiyonluğunda önemli payı bulunan Nazım Aktunç sezon başında kulüp başkanı Ersan Karataş ile 1 yıl daha anlaşmaya varmıştı. Takım şampiyon olarak Süper Lig’e yükseldikten sonra göreve devam edip etmeyeceği konuşulan ve merak edilen başarılı çalıştırıcı görevine devam etmeme kararı aldı ve bunu da başkan, yönetim ve futbolculara söylediği öğrenildi.

Üç sezon önce alt sıralardan aldığı takımı play-off oynama iddiasına çıkaran, geçtiğimiz sezon ise play-off finali oynatan genç teknik adam bu sezon takımla şampiyonluk sevincini yaşadı ve kulüp tarihine geçti.

Göçmenköy tarihinde ilk kez şampiyon olarak Süper Lig’e yükselirken takımın başında olan Nazım Aktunç yeni sezonda teklifler gelmesi halinde başka bir takımla çalışacak.

Göçmenköy kulübündeki misyonunu doldurduğuna inanan şampiyon teknik patron, elde edilen başarıda emek veren tüm futbolculara, teknik heyete, yönetime, başkana ve tüm camiaya teşekkür ederek kulüpten ayrılırken, Göçmenköy’ün Süper Lig’de hangi teknik adamla çalışacağı merakla bekleniyor.

Ahmet ÖZSOY

 
Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı